Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még rá esély, hogy ugyanol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még rá esély, hogy ugyanolyan legyen mint régen?

Figyelt kérdés
Volt egy barátom, akivel szerettük egymást, de szétmentünk, mert csináltam egy hülyeséget. Most vissza akarom kapni, és hétvégéig gondolkodási időt kért. Nem vagyok biztos benne, hogy újra az enyém lehet, de ha mégis, van rá esély, hogy minden olyan tökéletes legyen, mint anno? Vagy már nem lehet olyan, mint rég?
2009. jún. 29. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát, mivel nem tudjuk milyen hülyeséget csináltál, nem tudunk segíteni. De itt mostmár a Döntés az ő kezében van.

L, 18

2009. jún. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Megcsaltam! :( :S
2009. jún. 29. 21:56
 3/9 anonim ***** válasza:
nemhiába mondják h a kibékülős szex a jó... márha belemegy xD
2009. jún. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Még fiatalok vagyunk. :)
2009. jún. 29. 21:57
 5/9 anonim ***** válasza:

mennyire vagytok fiatalok?

meddig voltatok együtt?

hogy csaltad meg?

2009. jún. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én 15 vagyok, ő 14.

Egy hónapig voltunk együtt.

Egy csókkal csaltam meg, amit aztán elmondtam neki.

2009. jún. 29. 22:01
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
szerelemben minden lehetséges! ha mindketten akarjátok és küzdötök kitartóan, mindent megtesztek a cél érdekében, mindig lehet jobb és jobb.
2009. jún. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy hónap után megcsaltad. Az aztán szép. :) Én 14 hónap után sem tudnék megbocsájtani a barátomnak, pedig azért mi elég sok dolgot megéltünk együtt... Egy hónap után nálam felejtős lenne a dolog.
2009. júl. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

mit akartok még 14-15 évesen megcsalni egymást?:S

jézusom:S

nem csodálom hogy szakítottatok,ha 1 hónap után megcsaltad..

szerintem keress mást,akit nem csalsz meg..

2009. júl. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!