Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondjál 1 boldog pillanatott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjál 1 boldog pillanatott amikor eggyut vagy (csak kettesbe) a szerelmeddel, akárhol, (? )

Figyelt kérdés
2014. szept. 10. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, olyan nincs az életemben :(
2014. szept. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerelmem... nem volt akivel valah jártam volna
2014. szept. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ak egy kapcsolatba, mondj egy boldog pillanatott belole
2014. szept. 10. 17:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Amikor mindig leszálltam hozzá átölelt megcsókolt és a lábaim mindig remegtek a sokadik után is...:-) jó volt látni.
2014. szept. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Együtt fürdünk és hozzábújok a forró zuhany alatt. Imádom őt. <3
2014. szept. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A szomorú emlékesetesebb volt..

Egyedül hagyott egy idegen városban, nem jött utánam.. hagyta hogy sírva elszaladjak..

2014. szept. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 csollimoli ***** válasza:

Együtt alidtunk, átölelt és simogatott, ha kedvem volt megcsókoltam:) még most is kiráz a hideg ha csak hozzám ér

Imádom az illatát, imádom a nyelvét, imádom minden porcikáját, imádom őt<3 annyira cuki volt, amikor csak feküdtünk a sötétben, ráfeküdtem és hallgattam a szívverését ami egyre hevesebb lett, ha a nyakát csókoltam:) hihetetlen aranyos volt mikor az ölében ültem vele szembe, smároltunk és egyszer csak felemelt miközben átkaroltam a lábammal és úgy csókolóztunk tovább:D annyi mindent tudnék még mondani, mert ő a világon a legédesebb srác, sok csalódás után végre megkaptam Őt<3 remélem a szerelmünk örök marad!

2014. szept. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!