Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit érez? Mi lehet ebből?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akit 1 éve ismerek látásból, a volt barátom ismerőse, és bejelölt egy közösségi oldalon, de tiszteletben tartotta h van barátom és nem beszélgettünk. (tetszettem neki).

Aztán mióta elkezdődött az iskola, beszélünk napi rendszerességgel hála az égnek:) Nagyon tetszik nekem, valami megfogott benne:)

Én is neki, amit el is mondott. DE,(és itt kezdődik az igazi problémám) hogy tetszik neki még egy lány. Nem ismeri, sose beszélt vele, de a suliban mikor meglátta valami a lányban megfogta.. és mondta, h nem hagyja nyugodni hogy nem ismeri meg ilyenek, és kíváncsi rá.

Tehát teljesen rosszul esik, nem is tudom h közöljem vele h nekem tényleg nagyon tetszik! :/

MA suliba köszöntünk egymásnak és oda jött és megölelgetett, de szokott pár embert, szóval nem gondoltam bele olyan sokat.. pedig jó lenne:)

Előnyben vagyok, hiszen én a neten is tudok vele beszélni, és már lassan élőben is fogunk rendesen:)

DE annyira zavar az a lány, és h nem hagyja nyugodni h nem ismeri meg ilyenek.

Kérdéseim.:

Mit tegyek? mondjam el h tetszik nekem? reménykedjek vagy inkább ne?

kérlek adjatok hasznos rendes tanácsokat:)

köszönöm! 17/L. a fiú 18:)


2014. szept. 10. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a pasik szerelmesek, akkor gondolnak csak egy lányra, talán még akkor se, de a fiúknak egyszerre tobb csaj jön be, küzd érte, de persze ne kapálozzál mint a partra vetett hal, de adj neki jeleket, és ha tetszel neki, akkor ugy is lepni fogsz, ha látni fogja, hogy neked is tetszik :)
2014. szept. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*küzdj
2014. szept. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm:) tetszek neki, el is mondta. de még se vagyok elég jó, hogy a másikat ne akarja. és ez nagyon rossz.
2014. szept. 10. 18:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy rossz, én is átéltem már, de épp az a lenyeg, hogy elérd, hogy csak téged akarjon :) mutass meg, milyen jó vagy, kedves, vicces, csinos ;)

Szebb tőled a lány? Őszintén...es ne a te véleményedet, hanem úgy összeségében mennyire akarjak a lányt és mennyien téged kábe :)

2014. szept. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amúgy húsz vagy és lány, es tapasztalatból beszélek ;) fogd meg a fiút, mondjuk ha van kedvenc dolgotok, ha össze passzolok úgy is együtt lesztek :)
2014. szept. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!