Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Közöljem vele hogy mit tudok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közöljem vele hogy mit tudok, vagy csendben viseljek el mindent?

Figyelt kérdés

A barátommal 1,5 éve vagyunk együtt, és 1 hónapja össze is költöztünk, viszont 3 hónapja elég furcsán viselkedik. Eleinte csak azt vettem észre, hogy a szokásaim amiket korábban cukinak gondolt, most már idegesítik és ordibál velem miattuk. Aztán amikor felhívtam jött a "leteszlek szivem dolgom van" dumával, majd este mikor visszahívott és rákérdeztem hogy mi dolga volt csak annyit kaptam hogy "nem telefon téma, majd személyesen megbeszéljük" amikor pedig végre a személyes találkozásra került a sor, akkor a "rég volt már az, ki emlékszik?" szöveget kaptam. Nem egyszer, nem kétszer eljátszotta a fent leírtakat. Elkezdtem félni, hogy talán megcsal, rá is kérdeztem nála de csak annyit mondott hogy engem szeret, és már a feltételezés is sértő a számára. Valahogy kb ezután költöztünk össze, és ekkor már próbált kedvesebb lenni velem és a furcsa dolgaival is alább hagyott, mégis volt egy olyan érzésem hogy még mindig nem őszinte. Újra leültettem hogy átbeszéljük ezeket, mondtam neki hogy ha bármit titkol előlem vagy megcsal, nyugodtan mondja el én megbocsájtom, cserébe tényleg csak annyit kérek hogy őszintén mondja el (ez nem holmi kamu duma, tényleg így is gondolom), de nem, ő továbbra is kiállt amellett hogy hűséges. Sajnos ez a beszélgetés sem győzött meg, hogy minden rendben van, szóval másnap amikor elment a suliba (tudom, nem volt szép) belenéztem a fbjába. Megtaláltam, hogy az egyik exével sokat beszél. Azt tudtam, hogy akkor ráírt amikor volt a szülinapja hogy felköszöntse (pontosan 3 hónapja), de úgy tudtam hogy ezen kívül másról nem beszéltek és hogy ebben igazat mondott-e vagy sem azt már sosem tudom meg, mivel mindent kitörölt a legutóbbi beszélgetésüket leszámítva. Abban az állt, hogy a barátom elhívja találkozni az exét aki ebben természetesen benne is van, utána dumálgatnak hogy a lánynak van-e barátja és hogy a jövőre komoly kapcsolatot tervez-e, a lány ezután visszakérdez hogy a barátom összeköltözött-e velem mire a válasz "nem" volt, majd leírják hogy mennyire fontosak a másiknak. Ezután pár óráig nem beszéltek, majd a lány közli hogy valami családi programja akadt és a találkozót halasszák el későbbre. A barátom pedig közölte vele, hogy másnap már utazik is vissza a "lakására" szóval legalább 1 hónapig nem láthatják egymást. Őszintén szólva nemtudom hogy találkoztak-e az utóbbi 3 hónapban bármikor is, ahogy aztsem hogy fognak-e. Ha most elé állnék és elmondanék neki mindent, amit tudok, akkor tuti kimagyarázná valahogy. Viszont várni sem tudok hogy vajon 1 hónap mulva lesz-e találkozó és kitörli-e azt is vagy sem.

Segítsetek, teljesen tanácstalan vagyok.


2014. szept. 10. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Mondd, te magadtól vagy ilyen ostoba, vagy valaki segít?

Minek pazarolnád az időd rá? Miért szenvednél tovább? Hülye vagy...?

2014. szept. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Valahogy kb ezután költöztünk össze"


Innentől nem olvastam tovább, mert már ebből egyértelmű, hogy buta vagy mint a föld.


Bármit is mondunk, úgyis folytatod a hülyeséget, szóval felesleges volt tovább olvasni.

2014. szept. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!