Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most engedtem el végleg?

Figyelt kérdés

Volt barátommal 2,5évig voltam együtt, első igazi nagy szerelem volt. Megcsalt, sokat hazudott, nagyon nehéz volt feldolgozni a szakítást, tudom, hogy soha nem fogom elfelejetni (nincs is ezzel baj), de továbbléptem és most 1 év után újra lett valakim.


Nagyon nehezen bíztam meg a férfiakban, de úgy érzem benne megtaláltam aki kell.


Amikor láttam exem néha még eszembejutott milyen jó is volt vele, de ha a barátom megcsókol és megölel fura érzésem van, mintha mostmár teljesen "eltűnt" volna belőlem az exem iránti érzés..


Most kezdem mégcsak igazán elfelejteni ?


21 L


2014. szept. 10. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
meglehet
2014. szept. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En igy voltam. Az exem voltaz elso. Sokat hazudott, megcsalt tobb novel is. Nehezen tettem tul magam a gyuloleten. Ugyanakkor meg mindig ugy ereztem hozza tartozok. Volt az a megmegyarazhatatlan kotelek. Egy ev utan lett valakim, akit nagyon szeretek. Mikor nekiadtam magam, ugy ereztem most mar hozza tartozok, az ove vagyok. Az exem mar egy alomszeru kep. Mintha nem is lett volna.
2014. szept. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hasonlóan érzek, kb ugyanezek történtek.


Mondjuk nálam nem ilyen erős, mintha álomszerű kép lenne, mert én nem felejtem el mennyire boldog voltam mellette, és a sok szépet sem.

2014. szept. 10. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!