Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy fog szerintetek dönteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fog szerintetek dönteni?

Figyelt kérdés

9honapja ismerem a csajt ő 26 én 18.

Nem jártunk nem volt csók.

Csak kézen fogva jártunk , puszilkodtunk.

Egyszer el kezdte már simogatni , játszani vele.

De másnap meg bánta így nem is próbálkoztam vele.

Ő tudom hogy nem olyan lány... csakis házasság után szeretné.

De annyira szeretném már meg törni...

Mondtam neki , hogy nekem elég így fáj nekem de szeretlek.

Mondta hogy beszéljük meg... de én el löktem magamtól , majd el telt egy nap el kezdtünk beszélgetni.

És szépen meg kértem hogy gondolkozzon rajta hogy szeretne e velem járni igen vagy nem... szeretné e a csókomat stb...

Azt mondta hogy nem gondolta volna hogy ennyire nehéz lesz az egész. Adjak neki időt hadd tudjon rajta gondolkozni. Szerintetek ne írjak neki? Ne is keressem? Hogyan fog vajon dönteni? Látszik rajta hogy szeret de én többet szeretnék tőle mint egy kézen fogva menni stb...

Szerintetek


2014. szept. 11. 08:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább magadnak adj időt, nem biztos, hogy ez a korkülönbség hosszú távú kapcsolatra alkalmas.
2014. szept. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 csabika1971 ***** válasza:

1-es. Neked ez kor különbség? Ne röhögtess már!

Kérdező még is mi fenét vársz? Ez nem kapcsolat sem szerelem vagy együtt járás. A közép korban élünk vagy hol?

Vagy a helyen ahol laktok a pap lánya?

9 Hónap alatt nem jutottál el odáig, hogy megcsókold, stb.?

Csodálkozol, hogy megbánta másnapra mikor hozzád ért?

Ha ez meg mind csak a nőn múlott, akkor már réges-régen hagynod kellett volna. Mert azért egy csóknak elkellet volna csattannia. Hisz abban még senki nem vesztette el a szüzességét.

Ez az egész történet gáz.

2014. szept. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
egyes vagyok: igen nagy különbségnek tartom. Egy 18 éves fiú (ha nagykorú is) még gyerek, egy 26 éves nő (ha kicsit későn érő is) pedig már felnőtt. Csak játszik a gyerekkel.
2014. szept. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 csabika1971 ***** válasza:

2-es vagyok 1-3 igazad van! Én amatőr fordítottan néztem a korokat.

Tisztelt kérdező: balfék vagy, gyorsan felejtsd el, mielőtt bele őrülsz a vágyakozásba. Az nő láthatóan egy férfit keres és nem téged. És tényleg csak szó szerint játszik veled, és csak őrülhetsz ha eddig anyagilag, stb nem használt ki. Mert tőle ne várj se most vagy a jövőben semmi komolyat.

2014. szept. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mind1 :) de ne vesszen már kárba ez a 9 hónap :) el viszem iszogatni akkor is meg dugom !:) már csak azért is ! :)
2014. szept. 11. 09:22
 6/6 A kérdező kommentje:
Eddigi kapcsolataim simán mentek. Minden sínen volt ahogy annak lennie kell. Ilyen helyzetbe még nem voltam... Pedig ő is mondta hogy vágyik a csókomra szeretné hogy legyen különleges.De én inkább különlegesen el felejtem. De ha ennek hatására engedné magát már csak azért is ki használnám. Nem izgat nagyon a dolog fiatal vagyok még nagyon sok nőt meg fogok ismerni még a világon nem csak ő van :)
2014. szept. 11. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!