Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Úgy érzem, mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Úgy érzem, mindent beleadok a kapcsolatunkba, de ez valahogy a páromnak mégsem elég. Mindent megcsinálok, szinte neki semmire sincs gondja. Ha én nem kezdeményezek a szexben, akkor napokig semmi se.

Figyelt kérdés
Pedig azt állítja, neki szüksége van a napi szexre. És a tetejébe, ha pár napig nincs semmi, akkor rám förmed, hogy már megint nincs semmi napok óta. De miért nem lép ő? Állítólag szeret és szexi vagyok és kíván, de akkor miért nem kezdeményez?

2014. szept. 11. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán tőle kérdezd. Nem mindenkinem jön ez magától, lehet fogalma sincs hogyan kellene kezdeményeznie, nem tudja, mi tetszene / nem tetszene neked.
2014. szept. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nálunk is így kezdődött, aztán kidobott :)
2014. szept. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már kérdeztem tőle. Válasz mindig az, hogy miért mindig neki kellene kezdeményeznie. Már azt sem tudom, hogy mikor kezdeményezett úgy igazán.
2014. szept. 11. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!