Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudathatnám vele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudathatnám vele, hogy nekem ez így nem jó? Semmi energiát nem fektet a kapcsolatunkba.

Figyelt kérdés

A párom (30 f) és én (22 n) 4 éve vagyunk együtt. Vidékiek vagyunk (két külön város), de ő ugyanabban a nagyvárosban dolgozik, ahol én tanulok, illetve ahol szertornázom.

A problémám az, hogy hónapok óta az megy, hogy kábé csak akkor találkozunk, hogyha ÉN alkalmazkodom ŐHOZZÁ. Ott, és akkor találkozunk, ahol NEKI jó. Kimozdulni soha nem szoktunk, hiába mondom neki, hogy eljárkálhatnánk (nekem ő az első komoly kapcsolatom, azt hiszem, ennyit tehetne azért,hogy ne akarjam "kiélni" magam. Tehát szerintem az is kiélés lenne, ha VELE kipróbálnék sok mindent, ha ezt megadná, én biztos nem vágynék arra, hogy másokkal is párkapcsolatom legyen.). Ha nagy ritkán elmegyünk valahova, ő szokott fizetni, néha hoz egy-egy csokit, egy-egy virágot. Nem akarok hálátlannak tűnni, de ő azt hiszi, hogy ezzel el van intézve az ő része, tőle elég ennyi befektetés. CSakhogy én sokkal jobban örülnék annak, ha néha edzés után meglepne azzal, hogy eljön értem (tudja, hogy meddig és hol edzek), de nem, ő inkább hazamegy egy órával előbb, mert nagyon rohan. CSak azt nem tudom, hova. (szüleivel lakik. És még így is viszonylag sokszor választja az ő társaságukat helyettem.)Vagy például én a sportot nem csak a saját szórakozásom miatt csinálom, de azért is, hogy jól nézzek ki. Ő nem csinál semmit (viszont rengeteget eszik, szószerint addig, amíg ki nem durran. Nagyon telhetetlen). Nem zavarja, hogy pocakot ereszt, hogy karja nincsen, satöbbi (persze ez engem sem zavarna, ha más probléma nem lenne).Ettől függetlenül mégis azt érzem, hogy nagyon szerelmes belém, csak én nem tudok az lenni, ha ennyire elkényelmesedik a kapcsolatban.

Szerintetek mit tegyek? Mi a véleményetek erről? Nagyon köszönöm, ha valaki végigolvassa, már az is sokat jelent, hogy kiírhattam magamból.


2014. máj. 29. 07:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Szóval elolvastam. Először azt hittem, hogy valami nyavalygás lesz...de konstatáltam, hogy nem. Szerintem teljesen jogos a felvetésed. Ez így tényleg nem fer, de ezt vele kéne megbeszélned...szerintem. Úgy ahogyan itt leírtad, nincs ebben semmi sértő
2014. máj. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát ez gáz!És még azt mondják,hogy a nők hanyagolják el magukat,ha biztos kapcsolatban élnek.Valahogy fel kell ráznod,mert ennek nem lesz jó vége.Üljetek le és mondd el neki amit ide leírtál.Ha szeret,meg fog érteni és változtat a dolgokon.
2014. máj. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csináld amit ő ne érj rá amikor hiv ,kicsit tedd féltékennyé akkor egy időre megváltozik
2014. máj. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat!!

Utolsó: sajnos féltékennyé tenni nem tudom. Már az elején se volt soha féltékeny, mert "ő megbízik bennem". Aminek persze örülök, de szerintem az lenne a normális, ha néha mégis eszébe jutna az, hogy esetleg másnak is kellhetek.

2014. máj. 29. 07:21
 5/10 Bence_ ***** válasza:
Párosnak van valamilyen célja?
2014. máj. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Bence_ ***** válasza:
Telefonról írok és magától javít. Párodnak.
2014. máj. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én elhagynám! Hülye nyomi,ennél sokkal jobbat érdemelnél!És ha elhagyod,meg is kapod!
2014. máj. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Persze, van célja. Állítása szerint (és mondom, így is érzem) nagyon szeret, őneki már nem kell más, velem akarja leélni az életét. Ami persze szép és jó, csak beleadhatna többet is a kapcsolatba. SZóval valahogy "meg kéne győznie" róla, hogy én se akarok mással lenni, hogy nekem is ez a kapcsolat a top.

Utolsó: a nyomi egy kicsit azért erős kifejezés. :) De köszönöm a Te válaszodat is!

2014. máj. 29. 12:32
 9/10 Bence_ ***** válasza:

Szeret(imagát).

Te szereted, oda mész ahol ő van, te rohangálsz utána, te keresed a megoldást (akár itt is).

Ha annyira szeret ő vajon miért nem lép?

Mivel a megoldást keresel, mondok egyet. Azért nem foglalkozik veled,mert neki így jó. Mivel önző és magát szereti ezért nagy ívben sz@arik rád. Lehet, hogy nem is tudja milyen valakit szeretni de ez rajtad nem segít.

2014. máj. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Bence_ ***** válasza:

Azért eszik mert evés=boldogság.

Ebben te hol szerepelsz? Szkácsnőként, ételhordóként?

Annyi jutott még eszembe, hogy annyira szeret miért nem akarja a lehető legtöbb időt veled tölteni.

2014. máj. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!