Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 7 éves kapcsolat után úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 éves kapcsolat után úgy érzem, hogy nincs erőm még egyszer új emberekkel ismerkedni és ugyanazt átélni, nincs erre kapacitásom. El fog ez múlni?

Figyelt kérdés
Nem akarok első randit, első csókot, első szexet, megismerni a családját, őt saját magát, hozzá szokni stbstb gondolom értitek. Csalódtam nagyot, elhittem sok mindent aztán itt vagyok egyedül,mert már nem kellek neki. 22 éves vagyok.
2014. szept. 11. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Ismerkedj velem.:)
2014. szept. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Naív voltál.:) De majd túl lépsz...
2014. szept. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele. Ezért csak szexpartnereket keresek
2014. szept. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ja. fárasztó ez az egész. nekem sincs kedvem hozzá...

de majd ha már nagyon megunod az egyedüllétet akkor lesz ezekhez is kedved csak legyen végre valakid. várd ki:)

2014. szept. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
7 év után bíztam benne, azt hittem ismerem.. Azt hittem, hogy lelkitársak vagyunk.. De aztán megunt,már nem szeret, "felnőtt" és elhagyott. Lehet, hogy naiv voltam, de ezek után úgysem bíznék meg senkiben.
2014. szept. 11. 16:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Néha úgy érzem jobb volna jelenlegi csajomat lassan 9 év után elhagyni..."Valószinű meg is tenném, az az igazság", de pont ez tart vissza tőle, amit leírtál.

27/F

2014. szept. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem sokáig ezért nem volt nőm... :-)


A f*s.zt érdekli az ő bajai, meg a szüleinek a bajai, meg a kitalált bajai... :-)


Aztán lett nőm... :-)


Majd megismertem a bajait, a szülei bajait, és a kitalált bajait... :-)


Még érdekelt is! :-)


Mert szerettem... ...amikor erről megbizonyosodott, akkor lelépett egy alacsony, bár jóképű félvér csávóval... :-)


Ekkor gondolkoztam el, hogy mi volt az értelme annak, hogy érdeklődtem a bajai, meg a szülei bajai, meg a kitalált bajai iránt... :-)


Meg legfőképpen miért is szerettem? :-)


Ennek az egész tortúrának szerintem semmi más értelme nincs, csak az, hogy aki unatkozik, az tudjon valamit csinálni... :-)


Namármost én meg nem unatkozom! :-)

2014. szept. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!