Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez titeket idegesítene? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez titeket idegesítene? Mit szólnátok?

Figyelt kérdés

A barátom szeret hosszan beszélgetni az egyik jó ismerősével, aki egy két évvel idősebb lány. Alapvetően nem az esete, és (hiába nincs túl sok önbizalmam) úgy érzem, kevésbé csinos, mint én, múltkor mégis haza is kísérte, de persze nem történt semmi.

2 éves kapcsolatban szerintetek ez probléma?


Mennyire vannak lánybarátai a párotoknak? Titeket zavar ez?


Nagyon köszönöm a normális válaszokat előre is! Oltást nem kérek, nem vagyok túl jó passzban, kérlek hülyüljetek máshol..


19/L



2014. szept. 11. 15:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen ez normális ha a barátja és nincs több köztük akkor nincs ezzel semmi gond.. Gondolom ő se szól bele neked kik a barátaid/barátnőid szóval ezt el kell fogadni és kész. Alaptalanul meg ne féltékenykedj, mert abból már lehetnek viták és veszekedések.
2014. szept. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi rossz nincs ezzel !

Gondolom neked is vannak nagyon jó fiu barátaid..

18f

2014. szept. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok, nekem volt 1-2 nagyon jó lánybarátom, volt hazakíséréses beszélgetés is, és semmi nem volt "olyan". Én is gondolkodtam már rajta, hogy ha kialakulna egy párkapcsolatom, akkor mi lenne ezekkel a lánybarátságokkal, vajon végük kéne, hogy legyen, vagy mi lenne. De nem volt párhuzamosan eddig párkapcsolatom és lánybarátom.
2014. szept. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek a férfi és nő közti barátságban. Az egyik fél mindig többet akar. Alapból féltékeny típus vagyok, persze ok nélkül nem hisztizek. A beszélgetést még csak-csak elnézném, de hogy haza is kíséri. Ez már kicsit sok. Beszéld meg vele, hogy ez zavar, ha szeret, akkor változtat a dolgokon.
2014. szept. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Várom a továbbiakat..

2014. szept. 11. 15:15
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
4. A férfi-nő barátság működhet, de nem mindenkinél. Vannak, akiknél igen. Őket nem kell leszólni emiatt. Sajnos őket nehezen érti meg az, akinél nem működik, mert azt hiszi, mindenki olyan, mint ő.
2014. szept. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én barátomnak is van egy lány barátja, akivel néha találkozik és órákat beszélgetnek, iszogatnak este. Engem is zavar, de nem mondhatom azt neki, hogy ne tegye, már több éve barátja az a lány. Azt végül is tudom, hogy jó csajnak tartja, de nem jönne össze vele. Szóval én is csak reménykedem, hogy semmi olyan nem történik.
2014. szept. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A fèrjemnek fõkènt làny baràtai vannal, sõt egy exe is a legjobb haverjai közè tartozik, nekem ez nem meglepõ az en legjobb baràtom fiú, ès szinte csak fiúkkal baràtkozom...nem akarok èn tõlük semmit csak velük jobban kijövök....
2014. szept. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A legjobb barátom fiú, és én hiába szeretnék többet, ő nem, de ezt elfogadom. Ha lenne barátnője se jelentenék veszélyt, hiszen ha engem akarna, akkor velem jönne össze, és nem vele. Alapvetően szeretném, ha barátok maradhatnánk akkor is, ha már lesz valakink, de ez azon is múlik, hogy a barátom/barátnője hogy áll kettőnk kapcsolatához.
2014. szept. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én se nagyon hiszek férfi női barátságban.

Amióta együtt vagyunk, a barátom egyre kevesebbet beszélt npi ismerőseivel,végül már nincsenek is neki női haverjai. Itt látszik meg,hogy férfi női barátságban benne van az,h az egyik fél vonzódik a másikhoz.

2015. nov. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!