Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bezárkóztam a barátom miatt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bezárkóztam a barátom miatt, hogyan lehetne megnyílni?

Figyelt kérdés

2 és fél éve jöttem össze a barátommal.

Amikor összejöttünk, attól a naptól kezdve éreztem valami nagyon negatívat(nem tudtam megindokolni, hogy mit). Elmartam magam mellől a barátaimat, és teljesen magamba fordultam, csak a barátomnak éltem, pedig senki nem késztetett erre, mégis így éreztem.

Telt múlt az idő, és ez pánikbetegségbe torkollot. Mindigis éreztem, és mondtam mindenkinek, hogy ez a barátom miatt van, de nem akartam szakítani hiszen szerettem, és úgy éreztem nekem kell megoldanom.

A nyáron sikerült, sokkal életvidámabb lettem, eljárogattam, igyekeztem kimozdulni. Viszont hiába vagyok egy nevetős, mosolygós ember, nem vagyok az,aki a barátom előtt voltam.

Ma találkoztam egy tanárommal, és ő mondta, hogy ne zárkózzak be....de ennél jobban nem tudok megnyílni, de én is érzem, hogy a barátom óta van ez így.

Ti ilyen helyzetben szakítanátok? Az érzelmeim megvannak, mégis úgy érzem, mindenkit elvesztettem, és nem értem miért...19/L.


2014. szept. 11. 17:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem mondták neked hogy mindig könnyebb mást hibáztatni a saját nyomorúságod miatt?
2014. szept. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
1. Nem mondták, hogy nem kéne felszínes válaszokat ideírni összetett kérdésekre, amiket át se látsz innen?
2014. szept. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2.Nem én kérdeztem.Ennek az oka hogy leszarom a véleményed.
2014. szept. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem a barátomat hibáztatom a nyomorúságom miatt.

Szimplán a barátom, a kapcsolat váltja ki belőlem valamiért ezt az érzést. Ezzel nem mondom azt, hogy a barátom hibás, de azt sem, hogy nem. Számos olyan dolgot tett a kapcsolatban amiért más már dobta volna, de megváltozott és egy fél éve tiszta lappal indítottunk.

Ennek ellenére ez az érzés a kapcsolat eleje óta szorongat.

Sokmindent nem írtam le, csak a lényeget igyekeztem.

2014. szept. 11. 17:18
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez inkább az ezotériába tartozik
2014. szept. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
3. Pedig a te véleményed való a vécébe, ugyanis senki nem lesz tőle előbbre. Még ha segíteni próbálnál, vagy valami. És ne élj vissza azzal, hogy a trágárságszűrő nem szűri ki a primitív sz*** szavaidat. Ostoba.
2014. szept. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Látod, 55%-os, az 5. hozzászóló próbál valamit segíteni, neked is ezt kéne tenned, ha már itt vagy.


És igaza lehet az 5. hozzászólónak. Tényleg lehet valami azzal a fiúval, ha ezt váltja ki a kérdezőből.

2014. szept. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok, köszönöm!:)

Ne haragudjatok, ha butaságot kérdezek, de ezt az ezoterikus dolgot hogy értitek?:)

2014. szept. 11. 17:26
 9/11 anonim ***** válasza:

6.Ha olyan sok ész szorult beléd akkor válaszolj a kérdésre és ne rajtam próbáld meg a nyálad verni.

Kérdező a kérdésedbe leírod hogy a barátod miatt van de utána meg leírod hogy nem a barátod miatt van de aztán mégis csak ő a hibás.

Ennek semmi köze a barátodhoz mert te vagy az aki így él.Te életed és te választod a nyomorúságot.Senki sem kötelez hogy ezt csináld.Ezzel nem vagy tisztában mert nem magadban látod a hibát csak magadat érzed áldozatnak.

2014. szept. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

7. válaszoló! De akkor a te meglátásod szerint mi lehetne a megoldás?

Igyekszem eljárni társaságba, ha akarok ha nem, nem lébecolok, amikor tanulni kellett akkoris lefoglaltam magam, tervezem a jövőm, teszek a céljaimért, próbálok beszélgetni másokkal. Vicces videókat nézek, hogy nevessek sokat, tornázok, kifárasztom magam.

EZek mégse segítettek. Javítottak sokat, ugyanakkor nem segítettek. A felfogásomat is igyekszem megváltoztatni, orvosnál is voltam aki írt fel stresszoldót, nem szedtem be, mert mondván megoldom magam.

Még mit tehetnék, hogy ne magamnak csináljam a "nyomort"?

2014. szept. 11. 17:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!