Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire lehet valos? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Megismertem egy lany aki nagyon tetszik, en tobbnek tekintem mint sima baratnak, ma azt mondta ( igaz tarsasagba) hogy szeret mint baratot, vajon csak azert mondta mert tarsasagba voltunk vagy tenyleg igy gondolja? Arra gondolok hogy o is tobnek tart mint sima baratot es csak azert mindta mert arra var hogy en lepjek. Szerintem ez normalis is. De mi van ha tenyleg csak baratnak tart :-?? Minden nap beszelgetunk hol szemelyesen hol pedig chat/sms es alltalaba olyan a testbeszebe meg a viselkedese is hogy bejovok neki.

#lány #baratkent
2014. szept. 12. 02:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Miért nem kérdezed meg őt? Komolyan, nincs ezzel semmi gond. Miért félnek a neme ennyire egymástól? Te fiú vagy, ő lány, kedvelitek egymást, teljesen érthető, ha egyszerűen előállsz neki a kérdéssel. Mivel jóban vagytok, nem fog az arcodba röhögni, hanem majd normálisan válaszol. Ne félj, csak kérdezd meg.

,,Tényleg csak barátként kedvelsz?"

2014. szept. 12. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszod, csak attol felek azt mondja majd erre hogy igen... Az meg elegge megerintene mivel elegge joban vagyunk es utanna talan mar nem leszunk mar ennyire joban.. azt mindta mart volt hogy megszakadt vagy meggyengult a baratsaga par fiuval, mert ok tobbet akartak sima baratsagnal..
2014. szept. 12. 02:49
 3/14 anonim ***** válasza:

Hát, figyelj... Két dolgot is elejtett már előtted, lehet, hogy nem véletlenül:

- szeretlek, mint barátod

- sok fiúval megromlott a viszonyom, mert többet akartak tőlem

Lehet, hogy ezzel akarja megelőzni a szerelmi vallomásodat, de lehet, hogy épp témába vágott, és azért jegyezte meg.

Ezek miatt óvatosabbnak kell akkor lenned... Mennyire vagy hülyülős típus? Mert egy-két poénnal és az arra való reakcióival talán előrébb jutnál. Esetleg még a vicces flörtöt ajánlom, már ha jó vagy az ilyesmiben. Ha visszaflörtöl, van remény. Ha nem, akkor vagy nem jó a flörtölésben, vagy nem akarja alád adni a lovat.

2014. szept. 12. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Elegge huseges tipusnak tartom magam. Tudnal par tanacsot adni mivel tudnek poenos lenni, nem erzem magam annyira annak, habar megtudom nevettetni
2014. szept. 12. 02:57
 5/14 A kérdező kommentje:
Jaj es alltalaba mikor megkerdezem milyen zenet hallgat vagy kuld egyet azok szerelmes zenek, van amelyikbe nyiltan van amelyikbe rejtetten de idaig mind az volt
2014. szept. 12. 02:59
 6/14 anonim ***** válasza:

Az, hogy szerelmes számot küld, lehet, hogy nem tudatos, csak szimplán a nyálas szövegő zenékért van oda.


Hát, hogy mivel lehetnél humoros...? Nehéz ezt így neten keresztül...:)

De például amikor ültök a padon, és elmegy előttetek egy pávácska, kérdezz rá közvetlenül, hogy ,,neked bejönnek az ilyen srácok? Nem tudom eldönteni, érdemes lenne-e cápauszonyt hordanom a fejemen. Szerinted szexi lennék?" Én ilyesmire gondoltam. Ha együtt fikáztok másokat, abból is kiderítheted, milyen az esete, meg talán ő is elejt egy-két megjegyzést, amiből következtethetsz erre-arra.

2014. szept. 12. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

A zenevel kapcsolatban volt par durvabbnak tuno rock szam is amit kuldott ami szinten a szerelemrol szol, amugy mind a ketten rockerek vagyunk. Azt elfelejtettem korabban irni hogy mikor azt mondta hogy baratkent szeret nem nezett ram, ez is jelenthet valamit? Mert szinte vegigszemeztunk, nem olyan durvan, hogy farkasszem csak normalisan, az feltunk hogy akkir nemhogy a szemembe hanem meg ram se nezett, szerintem ez azt is jelentheti hogy nem volt oszinte ez a kijelentese.

Ez a masok ugymond fikazasa erdekes :) ki fogom probalni, kivancsi vagyok milyen lesz a reakcioja

2014. szept. 12. 03:17
 8/14 anonim ***** válasza:
69%

Az a baj, hogy nem lehet annyira általánosítani, hogy a mozdulataiból meg lehessen állapítani dolgokat. De igen, lehet furcsa, hogy nem nézett rád, amikor a barátos kijelentést tette. Személy szerint ha most elképzelem, hogy állok körbe a haverjaimmal, és ott van egy fiú, akiről tudom, hogy tetszek neki, egy ilyen kijelentést úgy mondok, hogy közben a legmelegebb mosolyommal nézek rá, és akkor komolyan is gondolom. Ha nem nézek rá, pedig ott van, akkor az fura, de ha meg nem gondolja komolyan, minek mond ilyeneket?

Esetleg még az is jó flörtalap, hogy közlöd vele, hogy vele álmodtál, még ha ez nem is igaz. Akár egy kis sztorit is kitalálhatsz, sőt, jobb is, ha mesélsz neki egy álmot, nehogy kapásból azt higgye, hogy jól megkufircoltad álmodban. Valami kedves kis sztorit mondj neki, kedveskedj neki, figyeld a reakcióit.


És amikor linkel neked egy szerelmes számot, kérdezz rá "közömbösen", hogy ,,na és miért pont ezt a számot mutatod tőlük?" Meg azt is elmondhatod neki, hogy ,,Észrevettem, hogy sok szerelmes számot mutatsz, mi ennek az oka? Nézd, ha meg akarod kérni a kezem, én mindig úgy voltam vele, hogy az a férfi dolga..."


Szóval ilyen hülye poénokat ellőhetsz neki, ha jó fej, nem fog elfutni. :)

2014. szept. 12. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igazából szerintem a humor a legcélravezetőbb út, én mindig a humort vegyítem a flörttel, számomra fontos, hogy vegye a lapot a másik, hogy el tudjak vele hülyülni. A barátommal is úgy jöttem össze, hogy lőttük egymásra a poénos, ámde mélyebb értelmű szövegeket.
2014. szept. 12. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Arra gondolok hogy talan azert nem nezett ram mert azt varja hogy en lepjek valamit, mivel ez a fiu dolga is.

Az allando hulyules az mindig megvan, sokmindennek meglatjuk a humoros oldalat es azon jol elszorakozunk. Amugy ma egy jatekban megkerdezte hogy mennyire fontos nekem, erre csak azt mondtam hogy elegge, tobbet nem mondtam egyelore, arra hivatkozva hogy ezt szemelyesen jobban el tudom mondani mint tarsadagba, jo otlet volt ezt igy csinalni? Es ha igen akkor inkabb humorosan mondjam el neki? Vagy ne?

Az alommal kapcsolatban mar valoban volt vele almom csak nem akartam ido elott elmondani mert akkor meg nem ugy lattam mintha tetszenek neki

2014. szept. 12. 03:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!