Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy lany, tobbi lent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lany, tobbi lent?

Figyelt kérdés

Megprobalom minel rovidebben megfogalmazni: egyszer a suliban maradtunk a haverokkal hulyulni. Azzal csesztettek hogy minden csajnak aki elment melletunk azt mondtak hogy bele vagyok zugva. Az egyik lanyra viszont ez valahogy raragadt (gondolom azert mert nagyon elpirult) es honapokig ezzel csesztettek minket, kozbe meg nem is ismertem, nem beszeltunk soha! Szegeny nagyon le volt torve, meg el is hitte hogy tetszik nekem.


Nyar legelejen rairtam FBn, hogy ne errezze roszul magat miattam, es hogy megmagyarazam ezt a kalamajkat. Egy egesz este beszeltunk, es meg is akartzk ismetelni, meg is tettuk, aztan megint, alandoan csak chetelunk, es nagyon megismertem, osszebaratkoztunk... viszont aztan beleszerettem.


Nem akartam hogy igy legyen, most se akarom, de igy van, es ellene nem tehetek. Viszont attol felek hogy ha elmondom neki talan tonkreteszem a baratsagunkat. Viszont ugy erzem h tudnia kell. Elhivnam randizni, jarnek is vele szivesen, de megis bizonytalan vagyok ahoz kepest h tudom hogy szeret, igaz, csak baratkent, es tudom hogy nagyon kedves, megerto, oszinte, es nagyon joindulatu.


Sok kozos van bennunk, en zenelek, o rajzol, igen szepen. Kulfoldon vagyok, egesz nyaron, igy hat csak szeptemberben tudok majd vele szemelyesen beszelni, szemelyesen is szeretnem neki bevallani, ugy erdemli meg!


En 14 eves vagyok, most kezdem majd a nyolcadikat, o pedig csak most lesz 13, hetedikes.


Legyszives hasznos valaszokat adjatok! mit tegyek? van ertelme egy baratsagot kockaztatni? bocsanat h nem tudtam ennel rovidebbett, a valaszokat elore koszonom!


2014. aug. 23. 00:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Először csak hívd el valahová, pl fagyizni, aztán a többi majd jön utána.
2014. aug. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk hazakísérheted a suliból vagy valami és közben elmondhatod neki de vigyázz mert ahogy írtad ebből már volt egy kis férreértés sztem megmondhatod :)
2014. aug. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pörgesd meg előtte, szerintem érteni fogja.
2014. aug. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

en is igy voltam a te korodba a lanyokkal, en csak lanyokkal logtam, bolondoztam, hulyeskedtem, orultem mikor minden lany engem hivott minden hova a tobbi fiu meg csak nez miert csak engem... na mind1, az a lenyeg ne legyel olyan mint en, igaza van itt az egyik hozzaszolonak, fogd meg a kezet, emeld fel, porgesd meg (nem azt mondtam mint 1 bugocsigat) szep lassan fordisd korbe es nezegesd, hagy vegye eszre, bokolj neki, nem kell tulzottan csak anyit pl : ma nagyon jol nezel ki !

v valami hasonlot, a masik nem kockaztatsz vele semmit, veszteni nem vesztesz csak nyerhetsz vele, de a leirtak alapjan sztem ha elmondod neki a legroszabb esetbe anyit mond lenyegebe "maradjunk baratok mint eddig, nekem ez hirtelen jott" v valami ilyesmit mond... lenyegebe minden marad a regibe, ha meg viszont van valami erzese irantad akkor ossze jottok es lesz 1 baratnod.


ha baratnod lesz tanacsnak csak anyit, ne mondogasd mindenkinek, hagyd h a lany mondja el akinek akkarja, te senkinek 1 szot se, megcsokolni stb csak olyan hhelyen ahol nincs senki, kiserd haza es akkor kozbe turbekoltok. elso 1-2 hetet kb igy csinald, ne mindenki elott probalj vele mindent csinalni... es ne siettesd. (alltalaba a lanyok akkor varjak a csokot mikor hosszan a szemedbe neznek, mikor kettesbe vagytok es kozel van egymashoz a fejetek, vagy mikor a hajat birizgalja, csavargatja) ezeknel a jeleknel ted a kezed az arcara, es mond neki meg akkarlak csokolni, es szepen lassan kozeledsz, ha nem szolal meg 2-3 sec utan nyugottan smarold le. enyi az egesz

2014. szept. 2. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
tudja, gondolom, elmesélem mi történt: hétfőn elhívott fagyizni a három barátnőével, de még aznap lefújta. Azt mondja h lekéste volna a buszt, de szerintem előre tervezett volna, nekem valami bűzlik... tegnap nem beszéltünk, kivéve telefonon, felhívott és bocsánatot kért h úgy alakult a hétfő, később halottam h nagyon bűntudata volt, nem is csoda h rámcsörgött. Ma láttam suliban, köszöntem neki, visszafordult elkezdtünk volna beszélgetni de pont becsöngettek. Onnan tudom h tudja, mert az egyik oszttársa mesélte h beszélgettek,rólam. Mondta h nem járna velem, de barátként szeret. Mikor megkérdezte őt h szerelmes e belém azt mondta h "nem mondok semmit" és elmosolyodott... onnan tudom h tudja h szeretem, mivel az egyik barátnője elmondta neki (erről is az oszttársa számolt be), csak most nem tudom h ő mit érez pontosan irántam...
2014. szept. 3. 22:45
 6/7 anonim válasza:

sztem nyugottan ird meg neki SMS-be, ha nem szeretsz csak baratkent, nyugottan elmondhatod nem lesz bajom


nyugottan egyenes oszinte ember legyel mond neki mi a bajod, kerdezd meg amit szeretnel ...

2014. szept. 4. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dávid?
2014. szept. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!