Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire lehet valos? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Megismertem egy lany aki nagyon tetszik, en tobbnek tekintem mint sima baratnak, ma azt mondta ( igaz tarsasagba) hogy szeret mint baratot, vajon csak azert mondta mert tarsasagba voltunk vagy tenyleg igy gondolja? Arra gondolok hogy o is tobnek tart mint sima baratot es csak azert mindta mert arra var hogy en lepjek. Szerintem ez normalis is. De mi van ha tenyleg csak baratnak tart :-?? Minden nap beszelgetunk hol szemelyesen hol pedig chat/sms es alltalaba olyan a testbeszebe meg a viselkedese is hogy bejovok neki.

#lány #baratkent
2014. szept. 12. 02:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Megkérdezte, mennyire fontos ő neked? Hát ez aranyos... Jól reagáltál amúgy, igen, viszont ez már komoly téma, nem érdemes elhülyülni. Erre egészen egyszerűen vlaszolhatsz, de várd meg, amíg ő hozza fel a témát, mert akkor tényleg érdekli, és nem felejtette el.
2014. szept. 12. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Rendben :D nagyon koszonom a valaszaitokat :D
2014. szept. 12. 04:04
 13/14 anonim ***** válasza:

Hé, kikérem magamnak, minden válaszoló én voltam. :D

No de, jó éjszakát. :)

2014. szept. 12. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Jaj ne haragudj :)) ott az egymas utanni ket valasz megzavart :))

Nalam mar negyed hat :)) neked is jo ejt :D

2014. szept. 12. 04:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!