Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem vesz észre senki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vesz észre senki?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

17 éves lány vagyok, eddig egyetlen egy 'komolyabb' kapcsolatom volt 2 éve , azota mintha fiuk eszre sem vennenek, az osszes baratnomnek , ismerosomnek van baratja egyszeruen nekem nincs, nagyon sokat azt mondjak hogy szep vagyok stb . megis akit en szeretnek vagy epp teljesen mindegy ki tetszik egyszeruen SENKI sem vesz eszre..

Pl..Van egy lany aki szerintem elegge 'csunyacska' (nem szeretnem megbantani) neki megis koszon a suli szinte legjobb fiuja.

Nagyon szeretnek mar en is valakit, de egyszeruen nem beszelnek, nem vesznek eszre es nem is erdeklodnek ugymond irantam..

Suliba allandoan neznek stb ..de attol felek hogy soha nem talalom meg az "igazit".

162 cm vagyok, 53 kg, barna a hajam , sajnos sokak szerint bekepzeltnek tunik es sokan ez miatt nem kedvelnek, de egyebkent nagyon visszahuzodo vagyok, es nem szoktam kezdemenyezni, nem is tudom hogy mit es hogyan?! Kerulom a tarsasagot es mar a vasarlasba menekulok, mindent egyedul csinalok..Miert nem vesznek eszre a fiuk?!......


2014. szept. 12. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek beszerezhetnél egy olyan billentyűzetet, amin van ékezetes betű, mert így gyötrelem elolvasni. Másodszor pedig keress egy fiút, aki rendes, és hasonló mint te, pl visszahúzódó, stb. Azzal barátkozz, még akkor is ha nem akarsz.
2014. szept. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha néznek akkor észrevesznek... de mégis hol, hogyan ismerkedsz? Mert a leírásod alapján sehol, semmit nem teszel azért hogy legyen pasid. Akkor meg ne csodálkozz. Ha eljársz valahova, sportolni, kirándulni, könyvtárba, vagy csak úgy sétálni néha akkor ott lehet ismerkedni, méghozzá úgy hogy odamész beszélgetni srácokhoz. Vagy ők mennek oda hozzád... de ne erre várj állandóan, hanem ha valaki tetszik menj oda hozzá te.
2014. szept. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem vesz észre senki, akkor te egy rízsszem méretű lányka vagy. Még csak 17 vagy, majd észrevesznek, ne félj.
2014. szept. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt a gond, beképzeltnek tartottak, eközben meg mégis helyesnek, kezdetben próbálkoztak is ,utána már nem. állítólag ,azért mert beképzelt vagyok. Lehet ,hogy tényleg beképzeltek vagyunk, tudod nehezebb ez annál, sokat lehetne róla beszélni .
2014. szept. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sokat lehetne, de remélem nem fogtok. Nem szeretném, ha ilyen gyökérségekkel terhelnétek le a GYIK tárhelyét.
2014. szept. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!