Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy csendesebb lányt miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csendesebb lányt miért kezelnek úgy az emberek, mint ha hülye lenne?

Figyelt kérdés
2014. szept. 12. 15:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem tom engem is néha úgy kezelnek. Talán mer eléggé elvont vagyok.

19/L

2014. szept. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem általánosíts :P
2014. szept. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azért,mert látszólag nincs önbizalma,és nem tudja megvédeni magát.Persze így könnyebb őt lenézni vagy bántani.
2014. szept. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
némelyik csendesebb lány tényleg az,oka van a csendességnek,szerintem nem gond,az legyen a legkisebb baj hogy nem beszél :D
2014. szept. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam, nekem jobban bejönnek, mint a nagypofájú r*bancok. Ám az is igaz, hogy esetek túlnyomó részében az ismeretségi körömben az ilyen csendes lányokról kiderült, hogy eléggé idióták...Hey ho, let's go!
2014. szept. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát én normális vagyok szerintem és még is úgy kezelnek. De az is igaz hogy nincs önbizalmam, és félek az emberektől, hogy mikor fognak megbántani.
2014. szept. 12. 15:49
 7/10 anonim ***** válasza:
Nemcsak a lányokat, de a fiúkat is hülyének nézik.
2014. szept. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
"félek az emberektől, hogy mikor fognak megbántani" Ez nem feltétlenül az épelméjűség jelei. Habár legyünk őszinték, ma ki épelméjű már? Senki...mindenki a saját deformált agyával, személyiségével és világképével küszködik a másiké ellen.
2014. szept. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Viccelsz? Nálunk fordítva van, a pasik azt szeretik ha csendes a csaj meg nincsenek nagyra törő vágyai ambíciói.

Nálunk én vagyok hátrányban mert ki merem nyitni a szám hovatovább nem szorulok senki védelmére és támaszára. félreértés ne essék nem hencegek vagy feltűnősködök csak önmagában a tény hogy megállok a lábamon és erősebb személyiség vagyok elég ahhoz, hogy elriasszam az embereket...

2014. szept. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mert mások okot adtak rá, hogy senkiben ne bízzak egyáltalán.
2014. szept. 12. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!