Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adnátok tanácsot abban hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok tanácsot abban hogy mégis hol ismerkedjen egy csendesebb lány?

Figyelt kérdés
Ahol lakom itt nem lehet, sajnos nem egy nagyvárosban lakom, interneten is kipróbáltam a társkeresőt sikertelenül. Mit csináljak?
2014. szept. 1. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. szept. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Biztos vannak különböző rendezvények a lakóhelyeden vagy annak a környékén. Próbálj azokon ismerkedni :) Esetleg iskola is lehet :)

Vagy ha beírod a korod és a lakhelyed ide, lehet itt is találsz valakit.

19f

2014. szept. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Herefesztiválon, most olvastam, hogy van ilyen.
2014. szept. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne, hogy hány éves vagy és hogy melyik megyében laksz.


(egyébként itt például jól lehet ismerkedni)

2014. szept. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért még is hol laksz?
2014. szept. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha a társkereső sem vált be akkor vagy türelmetlen voltál, vagy veled van valami nagy gond....


Én is ott ismerkedtem mert csendesebb, visszahúzódóbb vagyok, és sikeresen. De nem pár hét alatt találtam párt, hanem tovább tartott... (6 hónap) volt úgy, hogy jó pár nekem nem tetszőt lekoptattam, tehát még válogattam is.

2014. szept. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!