Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehet valami köztünk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet valami köztünk?

Figyelt kérdés
Egy átlagos lány vagyok. Nyáron voltam egy táborban, ahol megismertem egy srácot, akivel nagyon jókat tudtam beszélgetni, viccelődni. Sokszor néztünk egymás szemébe gyakran perceken keresztül. A tábor végére nagyon jó barátok lettünk. Azóta többször írunk egymásnak, beszélgetünk, amikor pedig egy komolyzenei koncert után együtt jöttünk haza, azt mondta, hogy nagyon jól érezte magát. :) Ráadásul amikor rákérdeztem, hogy mi is van köztünk pontosan, azt mondta, hogy nem tudja. Kb ennyi. Amúgy 16 vagyok ő meg 15. De egy fejjel magasabb. XD A válaszokat előre is köszi. :)

2014. szept. 12. 18:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Talán, mert általában ha egy ilyen korú srácnak nagyon tetszel az lép feléd, és tudatni szeretné, hogy szeretne veled járni.
2014. szept. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!