Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi van köztünk, csak barátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van köztünk, csak barátok? Miért csinálja ezt? 14/l

Figyelt kérdés

Fiú barátom, nagyon jóban vagyunk, három éve ismerem, és azóta szerelmes vagyok belé. Ez eddig oké, csakhogy szórakozik velem. Olyanokat csinál, mint pl: hazakísér, átkarol,fél órán át ölelkezünk, és mondogatja, hogy ő most meg akar csókolni... (Még privátban tudok küldeni)

Én persze ilyenkor lehurrogom, mert nem tudhatja hogy én mit érzek, mert akkor nekünk lőttek. Van egy másik srác, akivel lehetne köztünk valami, helyes meg minden, csak, egyszerűen nem tudnék mással járni. (ha a másik fiúval összejönnénk, az nagyon gáz lenne, ugye?) Gondoltam rá, hogy jó lenne mással járni, hogy lássa hogy én is kellek valakinek, de nem tudnám megtenni.

Most mi van? Mit gondol rólam? Vagy csak szórakozik, gyakorol?

Előre is köszi :)



2014. szept. 10. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hurrogd le, mert lehet éppen ezért nem mer közeledni! Ő küld jeleket, fogadd el és öleld vissza, adj puszit az arcára stb... :)
2014. szept. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

öhmmm...

Ketten ölelkezünk, és már volt ilyen puszi, csak... Nem tudom :)

2014. szept. 10. 18:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy csak szórakozik veled, vagy nem mer lépni. (de szerintem inkább előbbi)
2014. szept. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha elutasító vele a lány, akkor miért csak szórakozna Vele? A lány adja azokat a jeleket, miszerint csak barátként foglalkozhat Vele, szóval kedves Kérdező, a magad hibájából nem jöttetek még össze! Ha bizakodó jeleket küldenél neki, akkor lehet összejönne veled! :)
2014. szept. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!