Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti egy kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti egy kapcsolatban elengednétek magatokat annyira, hogy hagyjátok kiszőrösödni a lábaitokat, ha a párotok őszintén nem bánná?

Figyelt kérdés

Mondjuk télen, amikor más úgysem látja, csak ti ketten.


Esetleg valakinek könnyebbség lenne egy olyan pasi mellett, aki ilyen?



2014. szept. 12. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
24%

nem lenne könnyebb egy ilyen igénytelen pasi mellett

és nem hagyom meg szőrösen, szeretem, ha sima

2014. szept. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
Én kapcsolatban sem engedem el magam, szeretek tetszeni a páromnak. És nem könnyebbség egy ilyen pasi.
2014. szept. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Na, felszólaltak az agymosottak... Hű, de vártam.

Komolyan azon a véleményen vagytok, hogy aki nem tesz eleget a társadalmi elvárásoknak és idealizált szépségnek igénytelen? És amelyik férfinak van annyi sütnivalója, hogy ezt Ne Várja El, lehordjátok? Hú, csibéim, komoly probléma van veletek. Szépen átmosta az agyacskátokat a média. Igazodtok, mint a birkák - szépen, csendben, és akinek véletlenül eljut az agyáig, hogy hoppá, ez nem nem tetszik, lehet, hogy a nőknek ez nem olyan kafa, ledoromboljátok, mint egy jól idomított pincsi. Tyű, teljesítmény.

De az igazság, az, hogy a szőrtelenítés választás kérdése, nem igényességé. Mindenkinek szíve joga, mit tesz a természetes külsejével - és illene megtanulni ezt tiszteletben tartani.

2014. szept. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

Engem zavarna, úgyhogy nem hagynám megnőni.

Egyedül szülés után, az első harcos hetekben volt, hogy hosszabb lett a szőr itt-ott, mert nem az volt az elsődleges, természetesen.

2014. szept. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Lázas, köhögős, hányós, torokfájós, felfájós, szédülős betegen kisebb gondom is nagyobb annál hogy lenyírjam a szőrt a lábamról....A férjem marhára nem foglalkozott vele. Azért aggódott hogy meggyógyuljak, levest főzött, gyógyszert csinált nekem stb.


Amikor semmi bajom, természetesen leszedem mert engem zavar.

2014. szept. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az utolsóval .. A párom ,pont nem azért szeret ,hogy milyen sima a lábam ,vagy be van -e nőve a szemöldököm .. Én is ugyanúgy imádom őt akkor is ,ha borostás ..stb .. Nem ..12 év után ,már ilyen apróságokon nem akadunk fenn !
2014. szept. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen!!!
2014. szept. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem érdekel h a párom bánná-e vagy sem, engem zavar a szőr, minden esetben leszedem
2014. szept. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!