Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Önbizalomhiány, negatív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalomhiány, negatív önértékelés egy kapcsolatban, ti mit csinálnátok a helyembe?

Figyelt kérdés

Előre mondom hogy nem sajnáltatni akarom magam.

Tegnap találkoztam azzal a fiúval akibe borzasztóan szerelmes vagyok. Hosszú a történet szoval azt nem írnám le. A lényeg most az hogy ő is szeret engem, ezt ki is fejezi. Nekem viszont akkora önbizalom hiányom van és kisebbségi komplexusom (főleg mellette de amúgy is, ja és nem ő "húzza le" az egom hanem én nem érzem sokszor hogy jól néznék ki..) Na és hát a tali egyszerre volt a világon a legjobb is meg a leg sz.rabb is, ugyanis hiába fejezte ki a dolgokat egyszerűen nem tudom el hinni hogy be jöhetek neki, tegnap valami hihetetlen sz.rul éreztem magam szinte egész végig a bőrömbe (max kivéve mikor csak át öleltük egymást és nem kellett úgy lennem hogy lásson..) Aztán mikor haza értem aludni se tudtam, ma kb rosszul vagyok, ugyanis tudom hogy szeret és tetszem neki DE egyszerűen ezt (amit jó esetbe ha elégedett vagyok magammal akkor én lennék a világ legboldogabb embere), most pedig nem tudom semmire se értékelni, nem birok egyáltalán örülni. Írni se "tudok" most neki. Egyet érzek... szégyent magam iránt....



2014. szept. 10. 07:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Naba+! Nemhogy örülnél hogy viszont szeretnek!Ne foglalkozz magaddal annyit,tedd boldoggá a szerelmedet és te is boldog leszel!
2014. szept. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Engedd neki, hogy bátorítson és javítson az énképeden, ennél többet nem tudsz (és nem is kell) tenned.


26/F

2014. szept. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"Egyet érzek... szégyent magam iránt...."


Hogy fogalmaznád meg, miért érzel szégyent?

2014. szept. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Leírom üzenetbe!
2014. szept. 10. 07:39
 5/10 anonim ***** válasza:
B+ térj már észhez, nem akarna veled lenni, ha nem jönnél be neki!! -.- Bírom, hogy lassan már divat lesz ez az önbizalomhiány mizéria.
2014. szept. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Pont az a probléma, hogy nem húzza le az egód, hanem csak erősíted magadban...


Erre keress rá: Eckhart Tolle

2014. szept. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nyisd rá az ajtót, amikor szarik. Talán rájössz, hogy ú is csak egy ember, tele hibákkal, mint ahogy mindenki más is.
2014. szept. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A szerelem megszépít!!!!! Akármilyen csúnya is lennél!!! Erre gondolj, és a fiú is így fog látni, ha te ezt gondolod magadról!!!
2014. szept. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Mondd el neki, hogy mit érzel. Ha tényleg szeretitek egymást, könnyebb együtt megoldani a dolgot. Sikerülni fog!
2014. nov. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ez van velem is. Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy valaki engem is szeret...
2015. aug. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!