Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet elviselni azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elviselni azt, hogy te csak a második szerelme vagy a párodnak?

Figyelt kérdés
Volt egy lány,akit nagyon szeretett 1,5 évig kb aztán a lány megcsalta.A szakításuk után egy hónappal ismert meg engem,miután megfogatta hogy sose lesz szerelmes.3 és fél éve már együtt vagyunk és boldogok vagyunk egymás mellett,de teljesen máshogy bánik velem,mint ahogyan vele bánt :( pedig én őt sose csaltam meg,sose bántottam,mégis engem nem úgy becézget és nem is rajong úgy értem mint azért az elsőért akkoriban és így kicsit lehervaszt hogy én a felét se kapom meg úgy,ahogyan neki odaadta a szívét és lelkét :( mindig mondja hogy szeret és el akar venni feleségül,de egyszerűen úgy fáj és tudom butaság,de azt érzem hogy én már csak a második helyen vagyok neki.Eleinte sokat emlegette azt a lányt,aztán egyre kevésbé és a végén túltette magát rajta elméletileg.Nekem viszont most eszembe jutott és az én első kapcsolatom is,amikor minden olyan rózsaszín volt és igy teljesen megértem hogy már második nekifutásra óvatosabb,ahogyan én is az vagyok,de úgy fáj :( Hogyan lépjek túl ezen?
2014. szept. 12. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:

*A szakításuk után egy hónappal ismert meg engem,miután megfogatta hogy sose lesz szerelmes.



Aki egy ilyen hátterű pasival kezd, az megérdemli a sorsát.No meg a szamár szerepét, mert hogy az a "juss".

2014. szept. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Hogyan lépjek túl ezen?"


Nőj fel.

2014. szept. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Elég ritka, hogy valakik örökre együtt vannak első szerelmükkel.

Én nem gondolkozom sose azon, hogy a páromnak ki volt előtte, és nem is díjazom, ha az exeimről faggatnak.

Új kapcsolat, tiszta lap.

2014. szept. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem itt nem arról van szó,hogy én faggatom,hanem volt egy időszak amikor állandóan az exeiről beszélt,ami most elég durván visszaüt. Mint pl őt kicsi cicámnak hivta engem meg csak szivemnek..meg kivel milyen volt a szex.
2014. szept. 12. 23:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne várd el, hogy te is legyél a kicsi cicája, miközben pont azért nem hív úgy, hogy ne is emlékeztesd az exére. Elég kemény dolog lehetett neki úgy belemenni veled a kapcsolatotokba, hogy félig még a 'lelkében volt az exe. Tudott rá nemet mondani. Kevés amit tőle kapsz? Ezt nem értettem pontosan. Valamiben hiányod van? Nem rajong úgy érted!? Ezen elgondolkodtam :/
2014. szept. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazad van,mert engem tényleg máshogyan szeret.Beszéltem neki erről és azt mondta,hogy ez hülyeség mert egy ri*anc miatt érzem magam rosszul és hogy velem tervezi a jövőjét :) a többit már nem részletezném,de meggyőzött hogy én vagyok neki a legfontosabb és az a lány nem is jelentett neki annyit,amennyit most én neki,különben már rég elhagyott volna.Hát igen 3 és fél év az már 3 és fél év :)
2014. szept. 14. 13:05
 7/7 anonim ***** válasza:
6 Aha:DD
2014. szept. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!