Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mesélem be magamnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mesélem be magamnak a legrosszabbat? Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

3 hete vagyunk együtt. Ahogy egyre közelebb kerülök hozzá, egyre inkább félek h elveszítem és folyton rosszra gondolok vele kapcsolatban, pl. mikor nem ír vissza facen,akkor biztos más csajjal van, és hasonlók. Oka lehet ennek, h az előző párom néhány hónappal ezelőtt szépen átvert és megcsalt. De tudom, h ő más, csak egyelőre még nem épült ki a bizalom köztünk. És rettegek tőle, h ő is csak mondja h szeret pedig nemis... Mit tudok ez ellen tenni? Nem akarok "félelemben" élni, élvezni szeretném ahogy szeret engem.

21/L


2014. szept. 13. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:

tudod, hogy ő nem olyan, bízz benne jobban (amíg kiérdemli)

mikor legközelebb ilyesmi történik, pl nem ír vissza rögtön és máris elméleteket gyártasz, tudatosan állítsd le magad és gondolj arra, hogy ez hülyeség

attól, hogy nem ül a gép mellett/nincs telefonközelben, még nem jelenti azt, hogy mással lenne

2014. szept. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
Nézz szembe a rideg valósággal.Előbb utóbb úgyis elkergeted magad mellől mert egy hülye p.csa vagy.
2014. szept. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hidd el, ő más, nem véletlenül van veled és ha azt mondja tényleg szeret. Nem fog megcsalni atóól, hogy az exed más megcsalt :)
2014. szept. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Költőnő? ***** válasza:
Ez sajnos ilyen. Majd múlik idővel, de sztem 100%-ban sosem fog eltűnni. Annyit tudsz sztem tenni h amikor tudod h csak a régi félelmed kattan be, akkor leülsz, és szépen elmondod magadnak higgadtan h a félelem nem ő miatta van, hanem az exed miatt és ő A legkevésbé sem tehet erről és h igenis bízni fogsz benne.
2014. szept. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!