Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mutatja ki az érzelmeit?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért teszi, de már próbáltam vele beszélni erről. Volt egy idő amikor randikon csak én mondtam, hogy "szeretlek" , ő "én is", "én is szeretlek", én is nagyon nagyon válaszokkal élt, üzenetekben pedig mindig vagy én vagy ő írta nyár közepéig aztán felhagytam ezzel, és ő is. Mondtam neki, hogy próbálja jobban éreztetni, hogy szeret mert gyakran nem érzem. (2 hete randi végén, erre 5 perc után kaptam egy üzenetet, hogy remélem tudom, hogy nagyon szeret engem,Nem szereti kimondani, a dolgokat, mert ilyen típus ezt mondta 2 hete.)

Suliban ha nem nézek rá szándékosan/láthatóan egyből látható rajta, hogy zavarja, és egyszer a héten kérdezte is, hogy van-e valami baj, a szemén és hangján úgy tűnt mintha elsírná magát mindjárt.. (Elsírósnál annyit, hogy utóbb kérdésemre mondta, csak azért mert meg van fázva, amúgy tényleg, csak én éreztem úgy a hangját, de a szeme mindent elárult.)


Ma is mondtam neki, de nem hallottam a választ, mert hangos helyen voltunk.(Mentségére szóljon, hogy 20 perc után, mondta, hogy sokáig szeretne még velem lenni) Utána olyat mondott, hogy xy jó parti lenne, ha lefogyna 15 kg-ot, mert annyit beszél, hogy elfelejteti , hogy néz ki. Erre csak bólogattam, aztán mondta, egy idő után azért idegesítő lenne, és nem jönne ő össze vele. (Egyébként ez a gyerek akkora barom, folyton jár a szája, súlyát nem kell említeni az nem is baj, de neveletlen..) Suliban gyakran beszél vele, nem tudom féltékennyé akar-e tenni, meg angol órán kérdezett valamit(évfolyamtársak vagyunk), hátrafordultam válaszoltam, meg a mellettem ülő is, erre neki mondta, hogy köszi és mosolygott. Utóbbi padtársammal volt, hogy a barátnőm mondott egy másiknak valamit, erre ő lefordította, hogy szolídan hülyének mondott minket, erre hátrafordult, és mosolyogva tolta oda : "Én ilyet nem mondtam" Rám se nézve..

7 hónapja vagyunk együtt, első kapcsolatunk, barátnői gyerekesek, talán ő is picit, petting volt, bár ő nem volt túl jó eddig benne, én mindent megteszek, hogy boldog legyen, jól érezze magát, és mindig új helyre próbálom vinni Budapesten randikra....


Vagy csak azért próbál féltékenynek tenni, mert sokan azt mondják, hogy én nekem szebb nőm is lehetne, meg sokan néznek az utcán ha vele vagyok. Nem tudom, nekem nagyon szép, okos lány, és én őt szeretem! :(


16 évesek vagyunk


2014. szept. 13. 11:53
 1/1 anonim válasza:

Ez a lány csak kihasználja a helyzetet. Látja rajtad, hogy imádod és úgy játszik veled, mint egy bábúval...Jó vagy neki addig, míg valakibe igazán nem lesz szerelmes és aztán szó nélkül tovább áll majd.

Szerintem ne fuss utána, ne is nagyon keresd a társaságát. Aztán ha látja, hogy félvállról veszed (próbáld tényleg ezt betartani) akkor lehet, hogy ő fog tenni érted.

Ha pedig nem, akkor nincs mit sajnálnod, mert nem jelentesz neki semmit.

2014. nov. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!