Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kérdezzem meg hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dino23 kérdése:

Hogyan kérdezzem meg hogy érez-e irántam valamit?

Figyelt kérdés
Van egy srác akibe szerelmes vagyok de ő még ezt nem tudja lehet ő nem érez irántam semmit. Nagyon jóba vagyunk meg azt mondta kedvel de nem tudom hogy csak barátilag-e vagy nem mindig drágámnak hív meg ilyenek.
2014. szept. 13. 12:03
 1/1 anonim válasza:
Kezdj el vele egy témát. Folytasd és majd megy tovább magától. Várd ki a megfelelő pillanatott és kérdezd meg tőle. Sok sikert :)
2014. szept. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!