Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzem meg egy fiútól, hogy érez esetleg valamit irántam? Hogyan mondjam meg, hogy én igen?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
-te sem mered megkérdezni, hogy tetszel-e nekem?
2011. jan. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha megkérdezed a pasitól, hogy bejössz-e neki, csak akkor fog igent mondani, ha abszolút nem érdeklődik irántad és azt sem tudja ki vagy. Ha valóban érez valamit, akkor vagy az tartja vissza, hogy nem eléggé, vagy önmaga (azaz nem meri megmondani). Azzal, hogy rákérdezel, teljesen összetiprod azt a meglévő pici kis önbizalmát és büszkeségét is és pillanatok alatt örökre el fog felejteni.
2011. jan. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Avval elijesztem ha megszeretném beszélni hogy amik köztünk történtek az nekem jelent vmit? Úgy érzem, hogyha meg nem tisztázom nem tudok többé vele barátként viselkedni.
2011. jan. 4. 16:30
 4/6 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Az attól függ milyen a kapcsolatotok. Magától úgysem ismerné be. Ezt igazán te tudnád eldönteni azok alapján, ahogyan viselkedik veled.
2011. jan. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én úgy éreztem, hogy ő is szeretné ha több lenne, de egyáltalán nem voltam még ilyen helyzetben ezért is nem tudom, hogy h kezeljem.
2011. jan. 4. 16:42
 6/6 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Sokat szoktatok beszélni? Gyakran keres fel téged?

Örül a fejének, amikor veled van?

2011. jan. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!