Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szeretek bele mindenkibe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretek bele mindenkibe?

Figyelt kérdés

19/L vagyok. Kicsit kezd elegem lenni.

Akivel nincs baj külsőleg(ápolt, és az átlagos kategória)? ha kicsit is kedves velem, vagy megbámul, egyből odáig leszek érte és csak rá gondolok....próbálok nem így viselkedni, de nem megy!

Pl. egy két hónapja megnézett egy srác, azóta oda vagyok érte...és ez már nagyon gáz, de tényleg. Ezt ugye ki fogom nőni?


2014. szept. 13. 20:43
 1/9 anonim válasza:
Reménytelen...
2014. szept. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyon kedves, aranyos, szép kérdést írtál ki.
2014. szept. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 EffyStonem96 ***** válasza:
Én is csomószor ilyen vagyok :( 18 l
2014. szept. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én ennek pont az ellenkezője vagyok. Ezernyi olyat találok, akivel lefeküdnék, aki külsőleg is ápolt, intelligens, jól kijövünk, de valahogy mindig csak a barátok extrákkalig jutok, hiába volt már kapcsolatom, nem leszek szerelmes.
2014. szept. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Néha én is pontosan ugyanígy vagyok. :) Valószínűleg az egyedüllét teszi ezt az emberrel. Nincs ebben semmi gáz, legalább ha találsz egy normális pasit, akkor nem azon fog járni egyből az agyad, hogy kivel csalhatnád meg.


28F

2014. szept. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha van kedvetek ismerkedni akkor irjatok.:) 21/f aranyosak vagytok :)
2014. szept. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mert hiányzik valaki az életedből, de majd ha lesz valakid, akkor el fog múlni, ne aggódj. :)

Amúgy volt már barátod?

Én is voltam már így. L

2014. szept. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
kóros szeretet és fa>sz hiány!
2014. szept. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szeretet hiány miatt:)

Sajna én is ilyen vagyok.

2014. szept. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!