Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsátható e? Lehet én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátható e? Lehet én vagyok buta

Figyelt kérdés
Van egy fiu akivel 2 éve együtt vagyok tavaly mikor szakitottunk csokolozott a volt barátnőjével......most megint szakitottunk és csokolozott egy másik lánnyal szerintetek ez megbocsáthato könyörög h bocsássak meg?
2014. szept. 13. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
aha biztos nagyon fontos vagy neki :D
2014. szept. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Neked kell eldöntened, meddig vagy hajlandó a pótlék szerepébe tetszelegni.
2014. szept. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha megbocsájtasz, megint mással fogja csinálni, mert úgyis megbocsájtod.


Nagyon szerethet téged, ha simán megtette kétszer is...

2014. szept. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha szeretne, nem az lett volna az első/második/harmadik/x-edik dolga, hogy más lány szájában, főleg nem az exében landolna. hanem fájlalta volna az elvesztésed.


én magamból indulok ki, egyszerűen ha erőltetni is próbálnám, nem menne szakítás után egy jó ideig mással akármi.

2014. szept. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!