Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha véletlenül egyszer lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha véletlenül egyszer lesz kapcsolatom, el fogom rontani, mert buta vagyok hozzá?

Figyelt kérdés
Még sosem volt, pedig ilyen idős korban a legtöbben már komoly kapcsolatokon is túl vannak. Nem tudom hogy kell "viselkedni" egy kapcsolatban, hogy kell két emberre tervezni, nem csak a saját dolgaim szerint beosztani az időt, mit kell megbeszélni a másikkal, miről kell beszámolni... Soha nem volt benne részem még huszonévesen sem és biztos vagyok benne, hogy úgyis elrontanám és hamar találnának helyettem olyan lányt, aki nem ilyen béna mindenhez...
2014. júl. 29. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ha így állsz hozzá akkor igen, nem hiszem hogy ne lennél rá képes idővel, senki sem úgy született hogy része volt mindenben.
2014. júl. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb barátnőd van? Egy közös együtt kajálást hogy szoktatok megtervezni? Na kb ugyanígy kell a pasival is :)
2014. júl. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagy ördöngösség, az a lényeg, hogy szeresd a párod, és kész. Nekem se volt még kapcsolatom, de ilyenen még sohasem gondolkoztam, hogy időbeosztást kellene készítenem a páromnak. :)
2014. júl. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Legjobb barátnőm sincs.
2014. júl. 29. 13:45
 5/5 anonim ***** válasza:
egy kapcsolathoz nem kell és csak az hogy szeresd
2014. júl. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!