Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindig a fiúnak kell kezdemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig a fiúnak kell kezdeményezni?

Figyelt kérdés
2014. szept. 14. 00:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem beszélek a magam nevében, inkább az esetek többsége nevében! :D
2014. szept. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

#9:

Ez a Te meglátásod. Én leírtam pedig, hogy ez nem egyoldalú: én kezdeményezek, ha akarok valamit, de nem fogok teperni meg "küzdeni" egy nőért sem. Ha elküld, hát elküld. Ha közömbös, hát közömbös. Ha meg Ő akar valamit, teperjen Ő. Én is megteszem a részem, ha látom, hogy van miért. De Ti harcoltátok ki az egyenjogúságot, ez is vele jár. És nem, nem vagyok gyáva. Ha arról van szó, kezdeményezek én, ahogy meg is tettem már. Egyszerűen álláspont kérdése. Nekem pl abszolút ellenszenved az álláspontod, mert nehogy már a nő megremegteti a szempilláit, én meg boruljak a lába elé... vicc. Főleg ha amúgy én nem akartam tőle semmit, hanem Ő kezdeményezett.

2014. szept. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Még kiegészíteném azzal, hogy manapság a lányok nem vevők sem a romantikára, sem a lovagiasságra, jóllehet alapból olyan beállítottságú lennék. Sőt! Kiröhögne a legtöbb lány, ha elé állnék egy csokor virággal vagy efélével. Nem velünk van a baj, hanem veletek. Ti nem igénylitek az ilyesmit! Nyugodtan merek általánosítani, mert a kivétel igen-igen ritka.
2014. szept. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Azért mondasz ilyeneket, mert még nem próbáltál egy lányhoz sem romantikusan hozzáállni, csak a többiek mondókája után mész, Te pedig hiszel Nekik!

Egyenjogúság: Nem vagyunk egyenjogúak! Ha jobban megnézed a dolgokat, pl. fizetésben, munkahelyileg stb... több lehetőségük van a pasiknak! És attól, mert ez a szó megszületett, még nincs egyenjogúság bőven és attól még a nő nő marad és tisztelni, becsülni, udvarolni kell! Nem félvállról venni, hogy áááá ennek úgy se kell se virág, se csokor, mert Jani barátom ezt mondta! Na igen, a lustábbik alomból való pasik mind ezt hajtogatják! :)

2014. szept. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!