Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők 30 felett! El tudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők 30 felett! El tudnátok képzelni egy fiatalabb férfival?

Figyelt kérdés

A kérdés adott és [teljesen csak a véleményekre vagyok kíváncsi, nem ismerkedési szándékkal írtam ki].


23 éves vagyok és azt kellett tapasztalnom, hogy a fiatalabb illetve még a korombéli lányok/nők is nagyon éretlenek mind. Nem arról van szó, hogy ne szeretnék elszórakozni néha picit, de teljesen gyerekesen gondolkodnak a komolyabb dolgokban is... az nekik a szórakozás, hogy elmennek valami szórakozóhelyre ahol isznak/táncolnak és ennyi. El sem tudják nélküle képzelni az életüket. Persze szívük joga, nem akarok ítélkezni. De ez engem taszít, nagyon-nagyon.


Én ennél nyugodtabb, családcentrikus vagyok. No nem halvérű, igenis jó egy kicsit szabadjára engedi olykor, de nem így és nem ebből áll az életem. Nem feltétlen vágyom gyerekre, de nem is úgy akarok összejönni valakivel, hogy "tapasztalatnak jó lesz, de úgy sem ő lesz a feleségem - tart amíg tart". Csak komoly szándékkal jönnék össze valakivel, de azt veszem észre, hogy ez a felfogás a korosztályomtól teljesen idegen. Kíméljenek kérem szépen azok, akik azt hangoztatják, hogy "ki kell élned magad", mert ismerem az álláspontot és színtiszta hülyeségnek tartom.


Szóval 30-40 közti nők véleménye érdekelne. Ti el tudnátok komolyat képzelni egy komolyabb gondolkodású 23-24 éves személlyel?



2014. szept. 14. 16:44
1 2
 11/14 anonim válasza:

Igen, el! Van, aki el tudja! Volt egy kapcsolatom egy 12 évvel fiatalabb férfival, érettebbnek tűnt a gondolkodása, értékrendje, mint a 30as-40es férfiaknak. Érzelmileg százszor többet kaptam Tőle, mint a korombeliektől. És a kémia is működött. Azt mondtam rá, Ő lehetne Életem Szerelme! Sajnos racionális dolgok miatt, amiben szerepelt a korkülönbség is... nem vállalta a szerelmünket (ami valahol gyerekes dolog). Szóval én azt javaslom, ha ilyen lesz az életedben, jól gondold át, tényleg ezt szeretnéd-e, akár hosszú éveken keresztül is. Azt gondolod Magadról, hogy komoly és érett vagy... lehet, a korosztályodhoz képest az is, de nem biztos, hogy egy 10 évvel idősebb nőnek ugyanaz jelenti a komolyságot.

De úgy gondolom, bármi lehetséges, ha két ember igazán szereti egymást!

34N

2014. okt. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nos nekem nem okozna gondot fölvállalni a korkülönbséget és nem hiszem, hogy évekkel később zavarna ez, mint ahogy sokan érvelnek. :) Ezt persze már egyéne válogatja.
2014. okt. 4. 11:44
 13/14 anonim ***** válasza:

Simán..de ne kor alapján szelektálj..sokan élhetnének boldog kapcsolatban ha nem kor, stílus, származás alapján válogatnának..

Van párkapcsolatom tehát a válasz elméleti..az is "gond" h 20 körülinek nézek ki, szóval..legutóbb egy 20 éves fiú próbálkozott be, azt hitte korabeli vagyok, előtte egy 23 éves aki azt hitte fiatalabb vagyok nála..na most nekem úgymond volna esélyem, de mivel van párkapcsolatom nem érdekel..szóval lehet h akit te 35-nek látsz az tulajdonképpen 25(egyik csoporttársnőm ilyen)..szóval csak kor alapján szelektálni nem lehet manapság..keress egy komolyabb lányt..

2015. nov. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ja igen, a párom is fiatalabb nálam, mindamellett h idősebbnek néz ki..
2015. nov. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!