Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, sokat jár az eszetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, sokat jár az eszetek a barátotokon ha őszintén szerelmesek vagytok belé?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 7 hónapja vagyok együtt, első kapcsolatunk.


Mindig éreztetem, hogy imádom, szeretem, ő kezdetben nem annyira, de próbáltam beszélni erről 2 hete vele, és azt mondta, hogy ő is engem, de ő ilyen típus, hogy nem mutatja ki.


Sokan átlagosnak mondják, haverjaim mondják, hogy nekem szebb barátnőm is lehetne, de én élnék-halnék érte mert egyszerűen imádom, hogy okos, és nekem a leggyönyörűbb ő. Mindig próbálom új helyre vinni Pesten, néha meglepem rejtett üzivel/kinyomtatott közös képpel(betett 2-őt a pénztárcájába.)

Meg ha kicsit hanyagolom egyből megérzi, és kérdezi miért vagyok szomorú/ van-e valami baj.

Egyébként évfolyamtársak vagyunk, én is jól tanulok, kedves vagyok mindenkivel, és elvileg jól nézek ki.


Szóval kérdezlek titeket, nektek mennyit jár az eszetek a barátotokon? Hogyan éreztetitek vele, hogy szeretitek? (Néha már ő is mondja, hogy "Szeretlek" )

16 évesek vagyunk


2014. szept. 14. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
vannak akik nehezen nyílnak meg, nekemis volt ilyen barátnőm.
2014. szept. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A szerelem egyoldalú, de imádom és nap mint nap rágondolok.:(
2014. szept. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok volt ilyen kapcsolatom, hogy a pasi nagyon odavolt értem, én is szerettem de inkább csak emberileg. Akkor én is azt mondtam hogy nem tudom annyira kimutatni, pedig ez nem így van, ha szeretünk valakit úgy igazán akkor igenis kimutatjuk.
2014. szept. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De hát a csaj is mondta, hogy sokáig szeretne velem lenni stb..

Nem értem, szerintem ő tényleg ilyen.

2014. szept. 14. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!