Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiatal párok mikor volt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal párok mikor volt az első közös kirándulásotok?

Figyelt kérdés
Hány évesek voltatok és azok akik akkor 16-19 év között voltak azoknak hogy fogadták a szülei?
2014. szept. 14. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
18 évesek voltunk. 1 hónapja. Jól.
2014. szept. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt még kihagytam hogy 1 vagy több napos volt?:)
2014. szept. 14. 18:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első srác akivel lefeküdtem nem volt hivatalosan a barátom, de a legjobb barátom volt, szüleim is ismerték, szerették. Kb. 14 éves koromtól kezdve jártunk egynapos és többnapos kirándulásokra is, nem kettesben, hanem egy nagy társasággal. 15 voltam, mikor lefeküdtünk, akkor is egy ilyen hosszúhétvégén voltunk a hegyekben, a srác nyaralójában. Ő 20 volt akkor. A következő sráccal, aki igazából az első hivatalos barátom volt 16 évesen jöttem össze, 4 hónapja voltunk együtt, amikor elmentünk egy wellness hétvégére a szülinapomon. A srácot szintén ismerték és kedvelték a szüleim. Tudták, hogy már nem vagyok szűz, fogamzásgátlót is használtam ekkor már, semmi különöset nem szóltak, hogy elmegyünk pihenni pár napra. Ez a srác 21 éves volt. Később még voltunk többször wellnessezni és nyaralni külföldön és belföldön is 1-1 heteket. 19 éves koromban egy 15 évvel idősebb barátom volt, vele is voltam nyaralni Balatonon is, Thaiföldön is, felnőtt voltam, itt már végképp nem szóltak bele a dolgaimba.
2014. szept. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

18 évesek voltunk, 5 napos nyaralás, klassz volt, természetesnek vették.:)

Azóta is együtt.


22/N

2014. szept. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!