Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Van köztetek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Van köztetek olyan, aki olyan barátnőre vágyik, aki minden kívánságát teljesíti, az első szóra pattan és mindenben kiszolgálja?

Figyelt kérdés
2014. szept. 13. 18:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem vágyom rá, nem vagyok nagy igényű de az biztos hogy jó lenne
2014. szept. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Persze, de annyira azért nem szolgáltatnám ki magam vele, mert én is meg tudom csinálni, de ha neki ez a vágya, szerintem engedném neki.
2014. szept. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nem kell mindenben kiszolgálni, és nem kell első szóra ugrani....az papucsság....
2014. szept. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok ilyen fiu! Nem is leszek! (Nem ez kell a nőknek) jobb ha tollem tudod ;)

18f

2014. szept. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mert az nagyot fog csalódni, igaz..? :D
2014. szept. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%
Nekem tetszene. Tudnám neki viszonozni, sok kellemes dologgal!
2014. szept. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem pedig nem kell olyan férfi, aki elvárja, hogy kiszolgáljam állandóan és nem viszonoz semmit. Nekem az nem kapcsolat.
2014. szept. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én nőre vágyom nem rabszolgára. Bár néha az is jól jönne.
2014. szept. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező!Én pont ilyent keresek,de azért lightos verzióba,mert ha az illető lány mazochista is akkor az nálam nem oké!Irányítani az még oké,de bántani-alázni az már nálam nem fér bele!
2014. szept. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem társ kell nem egy házirabszolga.
2014. szept. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!