Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen érzés, amikor látod az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés, amikor látod az első szerelmedet házasodni?

Figyelt kérdés

Első szerelem alatt a gyerekkori, 14-15 éves korban létrejövő, sikeres vagy sikertelen szerelmet értem. Eltelik egy kis idő, 30 év körüliek lesztek, stb. és látod, hogy a lány/fiú házas, mig te nem, vagy nincs senkid.

Milyen érzés?


2014. szept. 13. 01:15
 1/5 anonim ***** válasza:
hát az első szerelmem már teljesen közömbös számomra. Szóval nem nagyon zavarna. De van olyan lány aki ha házasodni fog akkor az azért majd megérinti a lelkemet ! :)
2014. szept. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen, de ha megtörténne, őszintén tiszta szívből sajnálnám szegény lányt, mert fogalma sincs mibe vágott bele. Persze ha nem egy elmebeteg állat lett volna az exem, akkor örülnék hogy boldogok. De így...
2014. szept. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nálunk, 8 éve nagyon csúnyán ért véget, és az a pasi már akkoris megvolt. Persze azóta "felnőttem", mégis olyan rossz, hogy azóta kb. még egy komoly kapcsolatom volt, ő meg összehozta egy életre
2014. szept. 13. 01:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem rég házasodott össze a gyerekkori szerelmem egy csajjal. Semmilyen érzés nincs bennem. Pedig nekem most nincs senkim. Viszont az exem akivel nemrég szakítottam jobban megvisel hogy összejött valakivel.
2014. szept. 13. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
:(
2016. szept. 16. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!