Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A munka helyemen összejöttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Balázs1000 kérdése:

A munka helyemen összejöttem egy lánnyal.2 hónap múlva szakított, úgy hogy annyit sem mondott hogy vége. Azóta nem mer a szemembe nézni és ha teheti kerül. Vajon ezt miért csinálja?

Figyelt kérdés
A mai napig nem jöttem rá. Ja és másfél éve nem beszéltünk egymással nem is köszönünk egymásnak. De ha egyedül van és messze van tőlem és meglát akkor szokott nézni kb. 2-3 másodpercig, de csak ha egyedül van. Szerintetek miért viselkedik így? Pedig van barátja.1 hónappal a szakitás után összejöt egy másik sráccal a cénnél.
2014. szept. 14. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt találta a legkönnyebb útnak.
2014. szept. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Talán egyrészt nem a melóhelyeden kéne ismerkedned, másrészt ez a nőci se egy ász, ha onnan szedi a pasijait.
2014. szept. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Rájött,hogy veled nem volt az igazi,de talált mást,aki megfogta.Előfordul az ilyen.Nyilván gerincesebb lett volna a szemedbe mondania annak idején,hogy mi a pálya,de így könnyebb volt neki.Őt is meg lehet érteni,akkor is,ha nem volt túl egyenes.Elhiszem,hogy rosszul esik,de el kell fogadnod a helyzetet.Szerintem ne reménykedj feleslegesen.
2014. szept. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az meg magánügy,ki honnan választ párt magának,nem ez dönti el a kapcsolata minőségét.
2014. szept. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4 Ó dehogy nem, képzeld mikor a cimbik kézen keresztül adják.
2014. szept. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az,hogy valaki kollegával jön össze,nem azt jelenti,amit te leírtál.Nyilván ilyen is van,de nem mindenkire igaz.Van,aki a fél életét a melóban éli le,és ott találja meg azt,aki érdekli.Ettől még nem lesz rosszabb ember másoknál.Attól sem,ha megpróbálja valakivel,aztán később másnál találja meg a boldogságát.Hogy egy helyen dolgoznak,az egy külön dolog.
2014. szept. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6 N haragudj, de bárhol lehet férfit találni, nem a munkahely az ahol egy nő keresgél-már ha keresgél.
2014. szept. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!