Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel ajándékozzam meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel ajándékozzam meg a barátnőmet az évfordulónkon?

Figyelt kérdés

Vettem már neki egy csomó nyakláncot..meg macit..

és most nem tudom mit vegyek..


Valaki valami jó ötlet?


2014. szept. 14. 23:23
 1/7 anonim ***** válasza:
hétvégi üdülés?
2014. szept. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
15/F
2014. szept. 14. 23:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Mikor lesz?:)
2014. szept. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vidd el fagyizni, moziba.Útközbe tépj le neki egy virágot (bocsi természetvédők)Simogasd a derekát.Este meg add oda neki az óriás macit amit vettél neki (így vele tudsz lenni minden este) és kívánj jóéjszakát
2014. szept. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
23.-án lesz..
2014. szept. 14. 23:29
 6/7 anonim ***** válasza:

Csaj vagyok, 16 múltam. A barátom 24 éves, mi is egy évesek leszünk nemsoká, és nagyon nem örülnék egy XXLes macinak. Hova tegyem? Mit csináljak vele? Sok helyet foglal, porolódik, ki nem dobhatom mert mégis tőle van... Szóval ne, ilyet nagyon ne!!!


Mi nem ilyen általános nyalánc-maci ajándékokat veszünk egymásnak hanem személyre szabottat. Én tudtam hogy rég óta meg akar venni egy könyvet, így szülinapra megvettem neki. Ő tudta hogy bolondulok az egyszarvúkért így kaptam egy pici plüss egyszarvút (mert hisztiztem hogy nem aludhatok minden éjjel vele) hogy velem legyen amikor csak akarom.


Mit szeret a barátnőd? Lefeküdtetek már? Én mondjuk nagyon tudnék örülni valami dögös szexi szerkónak amit csak neki vennék fel mielőtt az akcióra kerül a sor. :D


A lényeg hogy ne ilyen semleges mindennapi dolgokat vegyél neki hanem olyat amiről tudja hogy neki választottad, nem a visszamenőleg harmadik exedtől maradt meg neked.

2014. szept. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
15 éves. Milyen akció lenne?
2014. szept. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!