Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire fogadnátok el, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fogadnátok el, ha egy komoly kapcsolatban, barátotok/barátnőtök egyik jó ellenkező nemű barátja ott aludna nála?

Figyelt kérdés
Csak kettesben, mert nem tud máshogy hazajutni, mert messze lakik. Arról persze semmit nem tudsz, hogy hogy oldják meg, ki hol alszik. De csak 1 nagy ágy van a lakásban, semmi más.
2014. szept. 15. 00:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Segítenék, vinnék matracot neki, vagy vendég ágyat :) És ha már ott vagyok, együtt csinálunk vacsit, aztán este mi ketten a nagy ágyon, ő a vendég ágyon :)
2014. szept. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De te bizonyos okokból nem tudsz ott lenni/ vagy nem is hívnak.
2014. szept. 15. 00:44
 3/4 anonim ***** válasza:

A:kiborulnék. Menjen szállodába. Az én helyemen?ÁÁÁ

B:atól függ menyire a család barátja ia.Ha az és össze is járunk akkor lehet h elfogadnám.

Emberfüggő

2014. szept. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna.
2014. szept. 15. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!