Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány éves kortól mondjuk egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól mondjuk egy lányra, hogy nő?

Figyelt kérdés
2014. szept. 15. 08:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez egyéntől függ, egyik ismerősömet 15 éves korában már nőnek neveztem :)
2014. szept. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 csabika1971 ***** válasza:

Relatív kérdés.

Mert egy kislányra akinek megjön az első menzesze, azt mondják: "Most már nővé értél."

De a 18 évesre is azt mondjuk, hogy lány. Szerintem minden képen e kor után beszélhetünk nővé érésről.

2014. szept. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem kor kérdése, mint inkább életfelfogás, a dolgokhoz való hozzáállás, viselkedés függvénye.

Sokan húszon egy-két évesen is "gyerekesek", éretlenek, míg vannak olyanok akik 18 évesen már 2 lábbal állnak a földön és tisztában vannak a dolgokkal, éretten, felnőtten tudnak kezelni dolgokat.

Akkor nő egy lány, amikor nőként tud viselkedni, gondolkodni, érezni, érett, felnőtt gondolkodásmóddal bír, és képes hozni döntéseket melyekért felelősséget is tud vállalni.....szerintem :)

2014. szept. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Érett nővé a gondolkodása teszi az embert. Természetesen el kell érni bizonyos kort, de vannak olyan 20 éves lányok is akik 10 éves gyermekaggyal gondolkoznak...
2014. szept. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha már nem a szüleivel él és nem fél attól hogy terhes lesz, szeretne családot.
2014. szept. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 csabika1971 ***** válasza:

Szerintem igen is a kor tesz egy lányt nővé és nem a gondolkodás. PL: Találkoztam már 30 éves nővel akinek a gondolkodása egy 10 évesével ért fel, még sem mondta rá senki, hogy lány.

Ahhoz, hogy valakiről határozottan kijelenthető legyen, hogy nő. Elkellet érni bizonyos kort!

Mert egy 16 éves gondolkodhat bármilyen éretten az én szememben még nem nő. Azzal csak azt bizonyítja, hogy kinőtt a kislány korból.

2014. szept. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
20 felett már nő ,semmiképpen nem lány.
2014. szept. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50 felett már tuti nő
2014. szept. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én tudok felelősségteljesen döntéseket hozni,gondolkodni,vállalom a tetteim következményét.

Az élethez is jó a hozzáállásom,dolgozni akarok..

De gyerekes is tudok lenni de nagyon,odavagyok még a rózsaszin hajgumikért,szeretek macikkal aludni,és imádom a gumicukrot.


Akkor ez a kettő közötti életszakasz?

18/L

2014. szept. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
18,de a viselkedésétől,gondolkodásától függ inkább.
2014. szept. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!