Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány éves kortól ajánlott egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól ajánlott egy kapcsolat? Mondjuk, hogy jét tizenéves jár. A legalsó határ.

Figyelt kérdés
2009. márc. 3. 19:49
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
*két :)
2009. márc. 3. 19:50
 2/24 anonim ***** válasza:
54%
2 és fél.
2009. márc. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs alsó korhatár. Erre egy bizonyos életkor alatt nincs is igénye a gyereknek. Amikor úgy érzik, igényük van egy "kapcsolatra", együttjárásra, járjanak. Csak tudják, hol az életkoruknak megfelelő határ. (12 évesen ne akarjanak összefeküdni egymással.)
2009. márc. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
48%

Az tuti, hogy ha lesz gyerekem, el is felejtheti, hogy 15 év alatt "párkapcsolatot" (azért időzőjel, mert viccnek is rossz azt járásnak, vagy bármi másnak nevezni...) létesítsen. Foglalkozzon csak a tanulással és legyen gyerekkora. De jobban örülnék, ha csak 17-18 évesen kezdene kacsintgatni a másik nem felé.

Köszi a lepontozást gyerekek!

2009. márc. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
56%

Azért nem jó, amit az utolsó írt, mert az emberi kapcsolatokat (az ellenkező nemmel is) már az óvodában el kell kezdeni. Ha nem megy, akkor később nagyon súlyos gondok lesznek!

No persze nem mindegy, milyenek ezek a kapcsolatok.

2009. márc. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
85%
Félreértettél! Természetesen ismerkedjen az ellenkező nemmel, de nem kell gyerekként "járni" meg szexelni. Így értettem! Bár szerintem ez logikus, de mindegy...
2009. márc. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
77%

A 20:00 felpontoztam!! Már 35%-os vagy.


Én 17 éves koromig nem mehettem sehova, utána bulik, de haza kellett jönnöm. Aztán ott is aludhattam ahol akartam, aztán amikor látta anyám, hogy rendben vagyok. Már csak arról számoltam be neki amit a szivem diktált.

Sokat segített, hogy akkor még csak szülök voltak, és gy.k. oldal nem.


Nem látom indokoltnak, hogy 16-17 éves kora előtt bármilyen _nem baráti_ kapcsolatot létesítsen bárkivel is a lányom, fiam.

2009. márc. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
61%
Hat akor en mit szoljak az elso baratom az oviban volt es azota fojamatosan cserelodnek.Jah es sztm termeszetes ha mar tegyuk fel 14evesen baratod van komojabb,persze nem "osszefekvos"barat hanem nyelves csok meg ijen ojan jah es sztm nm igazan jo lessz a gyereknek ha nm engeded h megelje a gyermekkorat mert sztm a gyermekkor fontos resze a pasik es a csajok........ennnyi ugyh ez hujeseg h legalabb 15 legyen
2009. márc. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem látom indokoltnak, hogy 16-17 éves kora előtt bármilyen _nem baráti_ kapcsolatot létesítsen bárkivel is a lányom, fiam.


kérdezem én,és akkor mit csinálsz majd,vagy most,ha már vannak gyerekeid,bezárod a pincébe őket?:-)))Én "jártam" 14 évesen is fiuval,de meg sem fordult a fejemben,hogy lefeküdjünk,pettingeljünk,ez csak a csókról a közös programokrol szólt.Én is ugyanigy látom,hogy a kapcsolatokkal ismerkednie kell a gyerekeknek ,de van egy bizonyos határ,amit nem szabad átlépni,és a tapasztalatom az,hogy nem is lépi át akit normálisan neveltek!

2009. márc. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

teljesen szívemből szóltál.


általában azok hurrogják le a kiskamasz kérdezőket, akiknek a járásról csak a dugás jut eszükbe. (elnézést a vulgaritásért), vagy akiket a szülei tiltottak a kapcsolatoktól- ha nekem nem lehetett, nehogy már neki szabadjon- gondolom.

2009. márc. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!