Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Tetszett kb 1 évig egy fiú.. akinek elis mondtam de akkor nem érdekeltem..visszautasított és nem szeretett velem beszélni. Most ott járunk hogy 9 hónap alatt legjobb barátok lettünk.. sokat írja nekem hogy "drágagyönyörű" stb.. és beszélt a szexről nekem. Edz a fiú és mondta hogy jó csaj vagyok viszont a testemen van egy kis munka.. arcom szemem hajam viszont szép. Lehet rá esély hogy véletlenül megtetszettem neki? KORT ÉS NEMET ÍRNÁTOK?
2014. szept. 15. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Meggondolhatja magát az ember, főleg ebben a korban, mikor egyik napról a másikra képes teljesen megváltozni egy komplett személyiség. Megismert téged, és most hogy már ismer, tetszel neki, ha külsőre nem is annyira. Ha azt mondta van egy kis munka a testeden, és ezt nem bunkó módon közölte, akkor van esélyed. És máris van egy közös programotok: az edzés.
2014. szept. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én inkább az ingyenszex lehetőségét látnám ebben a fiú részéről.
2014. szept. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kort mondjuk éppen te is írhattál volna.
2014. szept. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
60%

Minden nap beszélgetünk.. és azt mondta hogy csak nekem tudja elmondani azt pl hogy milyen volt az edzés...

Beszélgetünk az edzésről de más téma is van:)

2014. szept. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4/4 ezt hogy érted??

15/L :)

2014. szept. 15. 12:37
 6/8 A kérdező kommentje:
*** 4/5 ??
2014. szept. 15. 12:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Talán korábban még nem érdekelted,mint nő,de most esetleg rájött,hogy van benned fantázia.Lehet,hogy megtetszettél neki.
2014. szept. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
4. válaszoló vagyok.. :D nekem is volt ilyen de nem csak a edzésről beszéltünk. :DD Na 15 éves lány vagy..és szépnek tart!! kedvesen mondta hogy dolgozz a testeden.. ettől függetlenül ha fiú lennék és ezt mondtaném akkor biztos tetszene a csaj..
2014. szept. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!