Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire számíthatok szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számíthatok szakítás után ha elmúlt a szerelem de van szeretet?

Figyelt kérdés
A barátommal most szakítottunk másfél év után, év elején volt egy szünetünk, mert szerinte ellaposodott a kapcsolatunk. Azért volt szünet mert nem tudta hogy mit akar, nem volt neki egyértelmű.. az előttem lévőkkel 1 év sem volt és szakított és nem is érezte magát utána rosszul.. jött aztán ment. De elmondása szerint én nagyon fontos vagyok neki és nagyon imád engem és az élete része vagyok ( szerintem csak duma) és hogy szerinte nem működik a dolog. Hozzá tenném hogy én mindig tettem a kapcsolatért.. Azt mondta ogy jól érezte magát velem de nem volt boldog.. ami azért picit gyanús.. Elmondása szerint nem tudja mi az a boldogság, és hogy még csak 19 és hogy nem akar elköteleződni ilyen fiatalon. Nem tud senkihez sem ragaszkodni... Mondtam hogy mondja ki akkor végleg hogy ezt akarja, csak lassan bólogatott és közben mindig valamivel szenvedett..(zsepi,toll,ment a lába) és modntam neki hogy nézzen a szemembe és mondja azt hogy igen. kimondta hogy igen és csak utána nézett a szemembe.. amikor találkoztunk nevettünk, beszélgettünk és ölelkeztünk. Nemtudom, azóta nem keresett.. Van rá esély, hogy keressen úgy egy hónap múlva? JA a legfontosabb hogy nemtudja mi az élet értelme.. és hogy másfél év után nem érzi azt a rózsaszín ködöt.. és hogy neki az a szikra kell ( mellesleg,nem tett semmit azért hogy ez változzon, nem jött velem randira se semmi, szülinapra tökéletes ajándékot kaptam tőle, de úgy a hátköznapokban nem romantikáztunk úgy) na tehát, elmúlt az a lángoló szerelem de én vagyok az életében az egyetlen akit szeret. És nem ez a lényeg? tehát fuu összevissza írok, de tanácsok? vélemény? kérlek csak rendes válaszokat adjatok nekem !
2014. máj. 15. 18:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Tehát Szerintetek rá fog jönni, hogy nem a mennyiség a lényeg hanem a minőség?
2014. máj. 15. 18:44
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom. De én is rohadtul szenvedek most. A szerelem elmúlik, nem egy állandó állapot. De mindig fellobban ha az igazival vagy. A közte lévő időben meg szeretet van ami sokkal erősebb kötődés. Lehet visszatér hozzád de az is lehet nem. Az idő megoldja.
2014. máj. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mert én semmiféle képpen nem szeretném keresni,Facebookon neki és és nekem is kint vannak a közös képek,bár én nem szeretném levenni mert nem a kép a hibás és nem olyan képek.. Én leszedtem hogy kapcsolatban, ő eddig még nem. Valami ötlet hogy mit tegyek,azon kívül,hogy visszaszerzem az önbizalmam? Amugy veled kedves válaszoló mi a helyzet?
2014. máj. 15. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!