Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Apukám megtudta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Apukám megtudta, hogy van barátom, mérges lesz rám, mire számíthatok? (Lent)

Figyelt kérdés

Apukámtól külön lakok, 2 hetente hétvégén találkozunk csak. Majdnem 3 hónapja van barátom, neki nem mondtam el, mert féltem a reakciójától. 16 éves (lány... :D ) vagyok, ő az első barátom, eddig még fiú haverjaim se voltak soha. Tesóm elárulta apámnak, hogy van barátom. Állítólag azt mondta, hogy jól le leszek szidva...


Mire számíthatok? Mit csináljak, holnap felhívjam? Mit mondjak neki, hogyan kezdjem? Volt, akit leszidtak, ha igen, hogy volt?

Nagyon fontos lenne, félek... :(


2014. máj. 25. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Magyarázd el neki, hogy nem vagy egy darab fa, szükséged van az érzelmekre.
2014. máj. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ha normálisan kerek perc elmondod neki,nem hinném hogy leszidna ,miért is tenné.....

esetleg ellát egypár jó tanáccsal is

2014. máj. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért 3 hónap után megemlíthetted volna neki. Szerintem igazából csak félt téged, és mivel titkoltad előtte elvesztette a bizalmát benned. A legfontosabb szabály: a szülőkkel mindig légy őszinte.
2014. máj. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 BlackSword ***** válasza:
De az is lehet h az esett neki rosszul, hogy nem Tőled tudta meg...
2014. máj. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem anno 16 évesen az első komoly" kapcsolatomnál édesapám kiselőadást tartott a büszkeségről, önbecsülésről és hasonlókról :)
2014. máj. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ne ess kétségbe! Szerintem egy apuka nagyon nehezen tudja elfogadni hogy a lány már kész nő és főleg azt hogy barátja van. Durva lenne azt mondani hogy ez féltékenység inkább csak aggódik érted. Beszélj vele róla őszintén! Lehet hogy ez a helyzet most szokatlan neki de hidd el megbarátkozik majd vele. Azt javaslom ha tényleg komolynak ígérkezik a kapcsolatotok akkor mutasd be a barátodat az apukádnak. Megismerik egymást és megnyugszik. :)
2014. máj. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!