Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha elmúlnak az egyik fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmúlnak az egyik fél érzései, az végleges?

Figyelt kérdés
Amiatt pl. Mert a másik fél viselkedése ezt hozza ki belőle.
2014. szept. 15. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem
2014. szept. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne... :(
2014. szept. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem. Az emberek, még ha nagyon lassan is, de változnak, szóval a válasz egyértelműen Nem.
2014. szept. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kedes 2-es ne érdekeljen ez téged!!!!!!
2014. szept. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Általában igen,de ez a helyzet változhat.Attól függ,mit hozol ki az adott illetőből.Ha jó vagy hozzá,talán értékelni fogja.
2014. szept. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a legfontosabb, hogy ne amitsd magad. Az erzelmek elmulasa hosszu folyamat, es szerintem vegleges. Sot altalaban igy is tul keson lepnek ki az emberek egy megromlott kapcsolatbol. Nyilvan nem egy egyszeri vita heve valtotta ki, hanem permanens viselkedes. Es valljuk be, senki nem tud kibujni a borebol, a felszinen talan igen, de lenyegileg nem valrozunk.
2014. szept. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben van ez igy kedves utolso!!!
2014. szept. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!