Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi esély van rá, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esély van rá, hogy az első kapcsolat lesz a végleges is?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, még nem volt kapcsolatom, jelenleg sincs. Ha nem mondjuk 40 évesen akarok szülni (30 alatt szerettem volna, de arról már valószínűleg lekéstem), akkor már nem nagyon van időm "próbálgatni", hogy kivel lenne jó, nem beszélve arról, hogy nem nagyon lesz több lehetőségem se rá, mint eddig. Tehát nagyon maximum a második komoly kapcsolatomnak (ha egyáltalán összejön) olyannak kellene lennie, amiből fel lehet építeni egy saját családot. Van erre egyáltalán esély?
2014. jún. 29. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van rá esélyed csak meg kell találni hozzá a megfelelő partnert ami nem lesz egy egyszerű feladat.
2014. jún. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy kicsit kúsza a gondolatmeneted, de az életben semmi sem biztos, de semmi sem lehetetlen... :-)


Az első kapcsolat is csak szerencséből lesz végleges, mivel a szülők arra törekednek, hogy legyen több kapcsolatod is, hogy kiéld magad... :-)

2014. jún. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Statisztikailag minden (normális, komoly) kapcsolatnak nagyjából ugyanannyi a valószínűsége, hogy az lesz a végleges. Csak ugye elsőből csak egy van, "nem elsőből" meg több, ezért tűnik úgy, hogy az első esélytelenebb lenne. Pedig nem, ugyanannyi a valószínűség az elsőnél, mint a másodiknál, harmdiknál, negyediknél,s tb.
2014. jún. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!