Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok egy értékes lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok egy értékes lány, hogy ha mindig engem dobnak a fiúk? L/22

Figyelt kérdés
Az egyik fiú azzal az indokkal koptatott le, hogy én túl jó vagyok hozzá. Egy másik meg csak úgy eltűnt, többet nem keresett, ha hívtam a telefont se vette fel. :(
2014. szept. 15. 17:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem benned van a hiba! Mit nem adnék egy rendes lányért :)
2014. szept. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Na hát ja, ilyet keres az ember erre a barmok kaphatnak meg...F/21
2014. szept. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Simán kifogod az idiótákat, akik nem gondolják végig a dolgokat. :)
2014. szept. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%
Mert biztos a helyes pasikat keresed te is, kérdező! Akkor ne csodálkozz, hogy nincs sikered!!
2014. szept. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk én meg csendes és hallgatagabb vagyok. Szóval nem lehetek valami értékes.
2014. szept. 15. 17:30
 6/10 anonim ***** válasza:
Passz. Gondolom csak kellett egy lyuk mindegyiknek. Tanulj a hibáidból, ha voltak. Látatlanban jobb tanácsot nem lehet adni.
2014. szept. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Attól, hogy kifogtál két hülyét aki nem becsült meg még lehetsz értékes lány.
2014. szept. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Engem ugyanaz a csaj dobott háromszor. A remény egy szemét dolog.
2014. szept. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak kifogtál pár hülyét... Simán lehetsz még értékes attól függetlenül, hogy hallgatag vagy.
2014. szept. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem fogok privát levelet írni kérdező, mert te sem ismerkedési szándékkal tetted fel a kérdést, lehet bezárkózol.

De ha lenne kedved beszélgetni, vagy az eddigi kapcsolataidról kikérni a véleményem, akkor nagyon szívesen. 26/F

2014. szept. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!