Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fogok még valaha bízni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogok még valaha bízni a férfiakban vajon?

Figyelt kérdés

Volt egy barátom, aki hát elég csúnyán bánt velem... vert is néha stb... Vele szakítottam... Mondanom se kell, hogy utána minden férfit egy kalap alá vettem, hogy mind egyforma... Most viszont megismertem valakit, 1 hete. Vagyis régebb óta ismerem közel fél éve, de most 1 hete kezdtek köztünk a dolgok megváltozni. Közelebb kerültünk egymáshoz. Bízom is benne, de a rossz emlékek miatt valami gátat vet. Ha veszekedünk és felemeli a hangját 5 méterre hátrébb lépek és remegek, mert a volt barátomnál ilyenkor jött az, hogy a keze lendült...

A mostani srác más... De vajon a rossz emlékek elfelejthetőek-e, hogy 100%-ig boldog legyek vele?


2014. szept. 15. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne legyen ilyen érzésed. Az exed egy s@ggfej, de szerencsére rengeteg rendes férfi van és szerintem a mostani srác is ilyen ;)
2014. szept. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elfelejted de még idő kell hozzá.

Majd rájössz,hogy ő másmilyen/remélem/..mondd neki,hogy ne kiabáljon mert feljönnek a régi dolgok.

2014. szept. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudja. Mind ketten azt is tudjuk, hogy egy hét alatt csodát nem lehet várni, hogy minden elmúlik.
2014. szept. 15. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!