Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jártál már valaha osztálytársa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártál már valaha osztálytársaddal?

Figyelt kérdés
Én még sosem. :D

2014. szept. 10. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen régebben, már nincsenek osztálytársaim.
2014. szept. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, 5.esek voltunk. Nagyon belém volt zúgva a fiú, de sosem akart megcsókolni, és még azt sem engette, hogy a szájára adjak puszit xD. Ez az egész "kapcsolat" úgy kezdődött, hogy leveleztünk, fiúk a lányokkal, két csoportban, és egyszer kaptam tőle egy levelet, amire ez volt irva, hogy "Szeretlek, te szeretsz?". Én akkoriban nem éreztem semmit iránta, de visszairtam, hogy igen. Aznap még összejött két osztálytársam. Annyiból állt a kapcsolatunk, hogy levelevztünk. Elég ciki igy visszagondolni rá. Utána pedig nem foglalkoztam vele, ő megutált, elkezdett rugdosni, veszekedtünk, és a mai napig nem birjuk egymást
2014. szept. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Igen .3.éve járunk. és nem ez az első hogy osztálytársal járok
2014. szept. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!