Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tönkremehet egy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkremehet egy kapcsolat azért, mert az egyik fél egyetemre jár és túl sokat kell tanulnia?

Figyelt kérdés
2014. szept. 15. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Bármi miatt tönkremehet, ez is lehet egy ok. (Tudom, ez most nagyon pozitív volt.) De ha szeretitek egymást, akkor bármit meg tudtok oldani, ha akarjátok... megértőnek kell lenni a másikkal, ennyi.
2014. szept. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ja
2014. szept. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én barátom is egyetemre jár, ráadásul nálunk a korkülönbség is problémát jelent, de szerintem ez még jobban össze tart minket, hogy egy kicsit hiányzunk egymásnak..
2014. szept. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A párom 3 évig járt főiskolára és kitűnővel végzett. Ráadásul távkapcsolatban voltunk.

Nem ment tönkre a kapcsolatunk, szép családunk van.


~45F

2014. szept. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

barátom jogász, szóval iszonyú sok időt vett el az életéből a tanulás, az utolsó vizsgaidőszakban jó ha heti 1x találkoztunk, és beszélni is csak esténként pár mondatot volt ideje. nehéz volt, de nem emiatt hidegültünk el kicsit, hanem attól, hogy nem voltam türelmes és megértő vele, mert személyes sértésként kezeltem, hogy nincs ideje rám. ő pedig támogatást várt volna... túl vagyunk rajta szerencsére, azóta is úgy látom, hogy a hozzáálláson múlt inkább, nem az időhiányon.

22L

2014. szept. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tönkremehet, mert ha az egyik félnek ebben nincs és nem is volt sose része, az nem tudja elfogadni, de sokszor elképzelni se, hogy egyes helyeken mennyit kell tanulni, szívni... Nekem is volt ebből probléma, amellett hogy kb. egész héten az egyetemen voltam, hétvégén is reggeltől estig tanultam egész évbe, ezt nehezen emésztette meg a barátnőm, egy időben kis túlzással csak együtt alvások voltak szinte, igaz neki is meg volt a maga dolga, csak amikor ráért, én meg nem akadtam le csak úgy a szögről, azt nem jól fogadta.


Meg maga az hogy hétvégén nem voltam hajlandó északázni, mert akor másnap hulla vagyok, és így ritkán járkáltunk e késő estig, ezt nem sokan étették meg, se a bnőm, se a barátaim közül...


Keress magadnak hasonlóan elfoglalt csajt/palit aki egyetemista v főiskolás, és nem a láblógatós fajtából...

2014. szept. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha valamelyik fél nem bírja azt, hogy nem találkoznak minden nap stb., elhanyagolva érzi magát, igen.


Nálunk pl. nem ment tönkre a kapcsolat. Ez betudható annak, hogy igyekezett mindkettőnk időt szorítani a másiknak, és ilyen heti-kétheti 1x találkoztunk, ha másra nem, 1-2 órára a városban. Illetve egyikünk sem olyan típus, aki 24/7 a másikra nőve akar lenni, egyedül sem unatkozunk.

2017. jún. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!