Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 14 éves lány vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 14 éves lány vagyok a barátom lassan 20. A körülöttünk lévő emberek szerint sok a korkülönbség de mi nem így érezzük. Lehet a korkülönbség ellenére is hosszútávú a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
2008. aug. 9. 09:50
1 2
 1/13 anonim válasza:
94%
Szerintem lehet.:)Én drukkolok nektek!:)
2008. aug. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

persze, hogy lehet! aki azt mondja, hogy sok a korkülönbség köztetek, az csak irigykedik!

a mamám és a papám között 14 év a korkülönbség, de 50 éve boldog házasságban élnek:)

2008. aug. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2008. aug. 9. 10:06
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
szerintem is lehet, drukkolok, mert énis ilyen helyzetben vagyok! :)
2008. aug. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
35%
nem tudom 1 20éves pasi mit akar egy kislánytól...
2008. aug. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Éppenséggel lehet, ha sikerül áthidalnotok a korkülönbségből adódó problémákat. Egy 14 éves lánynak ugyanis teljesen mások a gondolatai, más dolgok foglalkoztatják, mint egy 20 éves, felnőtt férfit (más kérdés, hogy nagyon kevés olyan 20 éves srácot látok manapság, aki igazán felnőtt módjára gondolkodik).
2008. aug. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Lehet, mert a szüleim közt 23 év van. És már 25 éve boldog házasságban élnek. Ha szeretitek egymást a korkülönbség a legkisebb gond :)
2008. aug. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
29%
Ez tényleg elgondolkodtató dolog hogy egy 20 éves felnőt férfi mit akarhat egy szinte még kisgyerektől.Jogos hogy a szülőknek nem tetszik ez a kapcsolat.Nekem sem tetszene ha az én kislányom egy felnőtt férfival kavar.Főleg hogy másak az igényeitek is.Mivel ő már felnőtt ember neki már vannak szexuális vágyai
2008. aug. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hosszútávó.Ez csak most sok,mert te most kezdesz nővé válni ő pedig már érett férfi.Ha 18 lennél ő pedig akkor lesz 24, na arra már senki nem mondaná,hogy sok.

Tehát nem nagy a korkülönbség.

2008. aug. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

egyet értek az előttem szólóval. ha komoly a kapcsolatotok, és biztos vagy benne, hogy nem csak kihasználni szeretne, akkor még egy-két év és már nem is lesz annyira észre vehető a korkülönbség.

én 16leszek nemsokára,a barátom 20múlt nemrég.

három hónapja járunk, és teljesen megbízom benne, és megértjük egymást. semmi féle nagy eltérés nincs a gondolkodásmódunkban és a vágyainkban sem.

mondjuk az is sokat jelent végülis,h mikor leszel vagy épp voltál 14.

2008. aug. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!